Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy nincs peteéré...

Lehetséges, hogy nincs peteérésem akkor sem, ha a ciklusaim normálisak? 25 naposak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Bár nekem azt mondta a dokim,hogy nagyon ritka, de volt már ilyen páciense!
2011. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezen lehet valahogyan segiteni?
2011. márc. 19. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze! De először is menj dokihoz! Kövessétek uh-al, hogy tuti nincs-e! Ha nincs, akkor tud adni olyan gyógyszert, ami meghozza.

De miből gondolod,hogy nincs!

2011. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már voltam dokinál,és Ő mondta,h valoszinü nincs,mert a 25 napos ciklus rövid.Voltam a 12-ik napon uh-on,és akkor még nem volt,és a tüszöm is csak 7 mm volt :-((
2011. márc. 21. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:

A 25 túl rövid? Valahol azt olvastam, hogy 21 körül számít rövidnek!

De ne keseredj el, erre már rengeteg gyógyszer van, ami elég hatásos! Mit javasolt a doki?

2011. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!