Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a leesés a görbémen?

Mi ez a leesés a görbémen?

Figyelt kérdés

[link]

Még soha nem volt ilyen hőleesésem a második szakaszban.Fél éve próbálkozunk,iszom a cicka-palástfű kombinációt,és barátcserjét is szedek.Így bevariáltam volna?


2011. márc. 19. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ovulációd. Ebben a ciklusban eddig még biztosan nem volt, és az előző ciklus végéből ítélve ott se nagyon lehetett.
2011. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem volt ovud. Szerintem picit hagyd a teákat, és úgy csinálj végig legalább két hónapot, mert bizony nagyon bezavarhat egyes esetekben a tea,stb. Cickafark, palástfű és barátcserje mind hormont tartalmaz és nem biztos, hogy a te szervezetednek erre van szüksége, ami használ az egyiknek az a másik embernek fordítva sülhet el. Nekem totál bekavart, addig volt peteérésem, ovu teszt mutatta, ultrahang megerősítette, aztán okosan elkezdtem barátcserjét szedni, abba a hónapba két héttel később jött meg az addig normális hossszúságú ciklusom, aztán gondoltam rendbe rakom teával:) cickafark és palástfűvel, állandó alhasi fájdalom, ovu teszt félidőben pozitív lett a hőm minimálisan utána emelkedett is, aztán ultrahangon kiderült, hogy nem repedt meg a tüsző. Na mérges lettem, abba hagytam minden szart , nem teáztam és nem szedtem a bcserjét sem, és a harmadik hónapra csodásan helyre jött minden, ultrahanggal igazolta is a doki, hogy megrepedt a tüsző és beállt a mensim is 28 napra.
2011. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!