Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szokásos időben megjött a...

A szokásos időben megjött a menstruációm, de kevesebb, mint szokott. Émelygek, hányingerem van, fáradékony vagyok. Van-e rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek kb másfél éve. 3 hónapja váltanom kellett gyógyszert, mert amit szettem az megszűnt(Trinordiol volt, most Triregolt szedek). A szokásos időbe(hétfőn)megjött a menstruációm, de kevesebb mint volt. Napok óta az esti órákban émelygek, hányingerem van, és fáradékonyabb vagyok.
2008. febr. 6. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez a szitu, csak annyi különbséggel, hogy én egyáltalán nem szedek tabit, és nem is védekezünk. Ja és szerintem a triregolnál már vannak sokkal modernebb gyógyszerek is. Miért triregolt szedsz?
2008. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, vidéki orvosokkal:) Az orvosom ezt javasolta, tehát ezt szedem.
2008. febr. 6. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
ha vidéki vagy az még nem azt jelenti, hogy ott csak ezt a gyógyszert írhatják fel. Én is az vagyok, de én femodent szedtem, nagyon kicsi hormontartalma volt.
2008. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, nem értek hozzá, hogy mi alapján döntik el, hogy kinek milyen gyógyszert írnak. Annyi biztos, hogy a triregolt még nem igazán ismerem, de majd kiderül, hogy használ-e. Ha nem, akkor meg jön a baba!
2008. febr. 6. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem ez a gyogyszertol is lehet,mert benne van a hasznalti utasitasban is,h lehet tole ilyen tuneted.

A baratnom a triregolt mar vagy 14 eve szedte,es azert abban sokkal tobb a hormon mint amik most vannak.

Lehet,h neked nem tul jo ez a gyogyszer,ha maradnak a tunetek szerintem menj vissza az orvoshoz,lehet,h masik tabit kell majd szedned.

2008. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 7 éve a Tri-regollal kezdtem a "felnőtt" életem,a nagynénémtől kaptam 2 levéllel,aztán mikor már a választott nődokimhoz mentem íratni gyógyit,leüvöltette a hajam,hogy ilyen elavult gyógyszert ki adott magának?Én is Femodent szedtem,meg Mercilon-t.Az tuti,hogy ez a gyógyi egy buldózer,és bizony okozhat ilyen tüneteket.Az émelygés,a hányinger,hacsak nem 8 hetes terhes vagy,kicsit nagyon korai lenne,a fáradkonyság lehet baba,de én inkább az időjárásra tippelnék.Egy öreg róka
2008. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenesetre holnap venni fogok tesztet, és utána el is megyek az orvosomhoz, ezekután majdcsak kiderül, hogy mitől van ez az állapot.
2008. febr. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!