Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu oldalon a fiú/lány...

A ciklus.hu oldalon a fiú/lány nézetben a naptároknál kinek jött be, amit az oldal írt? És sikerült pont akkor teherbe esnie, amikor a rendszer megjelölte a "kritikus" napokat? -bár szerintem nem is oly kritikus lenne

Figyelt kérdés
Egyrészt elég rendetlenek a ciklusaim (28-35 nap között) , másrészt a párom nagyon lány-párti lenne, és igy legalább tudnám nézni mikor az a legesélyesebb :) Bár remélem a fiúnak is örülne majd :)
2009. febr. 23. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi két évvel ezelőtt a ciklus.hu szerint "akcióztunk". Van egy lányunk, így fiút szerettünk volna inkább. Gondoltuk ha bejön az maga egy csoda, ha nem a lánynak is éppúgy örülünk.

A ciklusaim 28-32 naposak voltak.

Az ovulációs napnak megjelölt napon voltunk együtt és a rákövetkező napon. Ez volt az első próbálkozós hónapunk és csak ezen a két napon voltunk együtt a hónapban.

A baba megfogant és kisfiunk született.

Ettől függetlenül azt mondom, hogy meglehet próbálni, de a peteérésedet Te látod, érzed, ez csak egy átlagot számoló kalkulátor.

Persze mikor nekikezdtünk a "témának", akkor nem voltam ennyire tájékozott és most már úgy gondolom, hogy inkább véletlen, szerencse, csoda volt.

Szerintem bújjatok össze a ciklusod 10-12. napja körül, addig, míg meg nem jelenik a tojásfehérjés nyák. Bár ez attól is függ, hogy mennyi ideig szokott tartani ez a fajta nyákod. Ha 4-5 napig, akkor az első két-három nyákos napon még együtt lehettek.

De tuti tipp nincs.

Én így, az utolsó, harmadik terhességem elvesztése után azt mondom, hogy mindegy milyen nemű, csak bár megszülethetett volna!

Nektek sok sikert!

2009. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és bő választ, igazán hasznosat irtál! A kisfiatokhoz gratulálok, a harmadik babádat pedig nagyon sajnálom, hogy ez történt vele. Ne add fel, hátha sikerül még! :-)
2009. febr. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!