Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes? Ma...

Lehet a barátnőm terhes? Ma barátnőmmel elvettük egymás szüzességét. Fürdőkádban csináltuk, használtunk óvszert is, de a szerszám közben kicsit megbénult, és az előváladék kijött a koton szélénél.

Figyelt kérdés

Masculant használtunk, első alkalom volt, olyan béna is, de emlék marad.. :)

A kádban csináltuk, előtte mindketten becsiccsentettünk egy kicsit, amikor bénáztunk a szerszám kicsit megpuhult, és akkor vettük észre hogy a barátnőm kisajkain olyasmi anyag volt mint a sperma, és amikor a sperma a vízben van olyan keménnyé, és ragacsossá válik, mint egy rántottának a fehérje :D

Szóval, aggódjunk, vagy kádszexnél semmi para nem lehet?


2009. febr. 23. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jól tetted fel a gumit.. Viszont kerülhetett a barátnődbe előváladék, főleg ha láttátok, hogy ott volt. Amint tudjuk, az előváladék tartalmaz spermiumot.
2009. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

szerintem inkabb vegyel esemenyutani tablettat neki .. ne talalgass h vajon terhes vagy sem ... jobb biztosra menni

ha 1 spermiun eljut oda ahova nem kene ...

2009. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Vízben nem szokás gumival szexelni te...

Nem nagyon véd, simán alá mehet a víz és lecsúszhat.

2009. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mielőtt szexuális életet éltek, jobb lenne tájékozódni. Lehet, hogy emlék, meg minden, hogy lecsúszott a gumi, az pedig nagy hiba volt (szerintem), hogy rögtön az első alkalom a fürdőkádban volt. Vegyél neki esemény utánit, mert ha lecsúszott,bármi megtörténhet. (mellesleg szerintem ez a rántotta fehérje nem annyira vicces, majd akkor poénkodj ha (ne adj Isten) nem jön meg a barátnőd menstruációja).
2009. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok semmik...Becsiccsentve, kádban elveszíteni a szüzességet és rögtön esélyt adni a teherbe esésre... Legalább volt fürdőhab, ilyesmi a vízben, hogy károsítsa a gumit, hogy még inkább baj lehessen?

Én beszereznék egy sürgősségi tabit...

Hány évesek vagytok amúgy? Gondolom 10-en éves...

2009. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Köszön szépen aki 50 valahány százalékra értékelte a normális válaszomat. Gratuláció neki!
2009. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Én csak egyet fűznék hozzá, a kádban is ugyanannyi az esélye, hogy a barátnőd teherbe eshet, mint bárhol máshol, de lehet, hogy több, mert a víz segíthet az óvszer lecsúszásában, a fürdőhab, tusfürdő stb károsíthatják a gumit. Ha kádban szeretkeztek, akkor csak óvszerrel. Vegyetek esemény utánit, és legközelebb óvatosabban.
2009. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A gumi vízben lecsúszhat.

2. Mivel kevésbé csúszik, kiszakadhat.

3. A fürdőszerek károsítják a gumit, amitől szintén szakadhat.

4. A víz alá mehet és kimoshatja a spermáid, ami a hüvelybe kerülhet.

5. A hüvelybe került víz csúnya fertőzést okozhat a hüvelyben.


Tehát: vízben csak fog.gátló tabit szedve, hogy elkerüljétek a teherbe esést, de ettől még fertőzést összeszedhet a lány.

2009. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a vizben meghal a sperma!
2009. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vízben tényleg életképtelen a spermium, de a víziszex ettől még nem egyenlő a biztonságos szexszel... Nem sok esély van rá, hogy a barátnőd teherbe esett, de a nem sok sokkal több annál, mint amekkora kockázatot ti vállalni tudtok...

Valami tradícionálisabb ágyban-párnák közt nem lett volna racionálisabb? :D

2009. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!