Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen nyugtatót, feszültségol...

Milyen nyugtatót, feszültségoldót lehet szedni babaprojekt idején?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, Sedatif Pc! Ezeket tuti! Van még a Hova, meg a Valeriana, de azt nem tudom, hogy lehet-e ilyenkor. Mármint ha teherbe esel!
2011. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Hova meg a valeriana nem ajánlott ilyenkor az van ráirva.Köszi a válaszod!
2011. márc. 22. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam a Sedatif pc-nek nekem tettszik ki fogom próbálni.
2011. márc. 22. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor az első kettő! Nekem az alvásommal van probléma, mi is babaprojectben vagyunk, ill. most kezdjük! Van, amikor segít, van amikor nem! De én már nem foglalkozom, ha forgolódom, hát forgolódom, egyszer úgy is elalszom!

Megkérdezhetem mennyire vagy feszült? Mármint azért nem vészes ugye?

2011. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én gyógyteával kísérleteznék elsőre.

Vannak kész keverékek is, de a citromfű-levendula együtt jó ízű és hatásos is. A másik az orbáncfű, de annak nincs jó íze, viszont hatékonyabb.

2011. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem az orbáncfű nem a legjobb babaproject idején, mert mintha olvastam volna,hogy terhesen nem ajánlott, a kérdező meg éppen az szeretne lenni!
2011. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elveszitettem a babám 5 hete és egyszerűen nem tudom földolgozni,állandóan feszült ideges vagyok,mindenért robbanok.Nem tudok aludni enni sincs kedvem.Ha egyedül vagyok sírógörcsök törnek rám.Tudom hogy addig ilyen leszek még nem sikerül újra teherbeesnem,,viszont nem szeretnék semmi olyat szedni ami árthat majd a babának ha sikerül.
2011. márc. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!