Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma reggel indult el a...

Ha ma reggel indult el a tojásfehérje folyásom, és tegnap este együtt voltunk, akkor van esély, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
VAN:-)Mikor volt az utolsó menszid,és hány naposak a ciklusaid?
2009. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen állítólag előtte-alatta kétnaponta jó együttlenni, hajrá!
2009. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

14én volt a menzim, és általában 28-29 napos a ciklusom.

Szerintetek, lesz valami?

2009. febr. 24. 09:19
 4/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok.Termékenységi kalkulátor szerint ha 28 napos ciklusaid vannak akkor a pé-d február 28-án lesz!!A tojásfehérjés nyák az elkövetkezendő pé-dnek a jele.Szóval hajrá szombatig még van pár nap és még utána is összejöhet ha addig nem!Itt megtudod nézni,sok mindenre választ kaphatsz nagyon jó ez az oldal!www.Kismama.hu

sok sikert!

2009. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 15-én volt az utolsó mensim, nekem is ma esett vissza a hőm, és én is abban a szituban vagyok mint te. Este voltunk együtt a párommal, és bizonytalan vagyok, h sikerül e, mivel nem mostanra vártam a peteérésemet, és ha tudtam volna, akk este nem lett volna semmi, csak ma. Érdekes egybeesés:):)Kíváncsi vagyok mi lesz veled is, majd irj!
2009. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem sikerül:)

Utolsó válaszolónak: írok, hogy ha lesz valami, sok sikert nektek is!

2009. febr. 24. 10:07
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én Decemberbe hagytam abba a gyógyszer szedést mert szeretnénk gyereket a párommal azóta össze vissza jön meg igy nem tudom mikor van pete érésem mit tegyek?

2009. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SZIA.Ebben az esetben a hőmérőzés és a nyák figyelése talán segíthet!
2009. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje nyák után kb. 4 nappal lesz peteérésed,akkor érdemes próbálkozni!
2009. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma még fehér sürü volt a nyák mikorra várható tojásfehérje?

2009. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!