Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyári hibás lenne a teszt?...

Gyári hibás lenne a teszt? Vízszintes vonal helyett egy ferde csíkocska jelent meg a terhességi mezőben?!

Figyelt kérdés
Két napig volt menszeszem, és azóta is szúrkál a hasam jobb oldalon, valamint úgy fájdogál a derekam,mintha nemvárt előtt lennék. Csináltam egy tesztet, dm-ben vettem, BioNexia a neve. Kijött a két csíkocska, de a terhességet jelző átlósan van a teszten,nem vizszintesen. Voltatok már így?
2011. márc. 23. 19:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok a bébihez!:) Szerintem nincs baj, nekem a nődoki szt mondta hogy a görcsölgetés attól lehet hogy a méh izmai felkészülnek az igénybevételre. Én onnan jöttem rá, hogy görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni de 5 napig nem jött meg, teszteltem és pozitív lett. Most már 40 hetes, nemsokára találozunk vele:)
2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Bárcsak igazad lenne!!!Gratulálok a babához,remélem nemsokára mi is felhőtlenül örülhetünk!

Normálisak ezek a szúrkálások,és a derékfájás?

Ha valóban baba lenne,akkor nem lenne baja a sok gyógyszertől,amit beszedtem?

Köszönöm,hogy segítetek!!!!!

2011. márc. 25. 19:54
 23/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a terhességhez! (Ha nem tűnik el a csík.)

Én a menzesz napján teszteltem. Nekem is halványan lett 2 csíkos. 2 nap múlva újra teszteltem, akkor erősebb lett. 1 hét múlva pedig a terhes csík sötétebb volt, mint a másik csík.


Egyébként nekem szept 20.-án volt az utolsó menzim, okt. 2.-án pedig bulizni voltam, és rengeteget ittam. Másnap pedig sushit ettem.

Aztán okt. 10-12.-e körül kezdtem gyanakodni arra, hogy terhes lehetek. Undorodtam a kávétól, meg kicsit nagyobb lett a mellem, fáradékony voltam és nyűgös. (Akkor mindenki azt mondta, hogy nem lehetnek még terhességi tüneteim. Nekem pedig voltak.)


Most járok a 27.héten, minden vizsgálat azt mutatja, hogy minden rendben van a babával. Persze azért még mindig dühös vagyok magamra amiatt a buli miatt. De remélem, tényleg minden rendben lesz a kicsivel.

Szóval szerintem a gyógyszerek miatt sem lesz baj. De azért, ha majd mész a nőgyógyászhoz, mondd el neki. Mégis jobb, ha 1 orvos nyugtatja meg az embert.


Aztán írj, hogy mi van/lett?

2011. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam tesztet,de annyira halvány,hogy alig lehet látni.Már erősödnie kellett volna,nem?Gratulálok a babához,és köszi,hogy írtál.
2011. márc. 26. 11:53
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél a patikában egy "komolyabb"tesztet.Én a Medi-labbal jártam így kétszer is.Mindkét alkalommal álpozitív volt...Nekem az első babámnál a Gabriel jött be!
2011. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 X-Epilt, 1 Pregnasens nevűt, és 1 BioNexiát. Mindegyiken van csík, de iszonyat halvány, valamelyiket forgatnom kell,hogy lássam.
2011. márc. 26. 14:36
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti baba, ha mindegyiken látszik a csík, nekem 1 hét után lett erős csík, gratulálok!
2011. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Happy end lett a vége? :)
2022. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!