Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit fog tudni csinálni a...

Mit fog tudni csinálni a doki, ha duphaston abbahagyása után meg kellett volna jönnie és nem jött meg? Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
12 napja vettem be az utolsót, állítólag 4-5 napra rá meg kéne jönnie. Negatívak a teszteim a gyógyszer utáni első és 6. napon. Teszteljek megint????
2009. febr. 24. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy PCO-s? Nem akarlak megijeszteni, de most vagy terhes vagy, és csak a teszt szórakozik veled, vagy van valami bajod. Tipikusan a PCO-soknál szokott az lenni, hogy a progeszteron pótlás abbahagyása után nem jön meg nekik. Szerintem először tesztelj újra (ha jól értettem 6 napja csináltad az utolsót), simán lehet, hogy pozitív lesz. De mindenképpen menj vissza a dokihoz. Mellesleg ritkán előfordul, hogy valakinek nem kerül bele a vizeletébe a HCG, ezeknek csak vérből lesz pozitív a teszt. A doki megnéz UH-val, és ha nem baba, akkor ki kell derítenie, hogy mi a baj.
2009. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi az a PCO? Most kicsit megijedtem. Holnap reggel csinálok akkor egy tesztet és ha nem + akkor doki.
2009. febr. 26. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!