Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig mensi előtt egy héttel...

Eddig mensi előtt egy héttel már mindig nagyon fájt a mellem. Most jövő kedden nem kéne megjönnie, viszont semmit sem fáj! Ez gáz, vagy normális dolog?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg az atlagosnal is sokkal jobban feszult, es megnott a mellem.. ismerosoknel is ez volt az egyik leggyanusabb jel, hogy babat varnak.. de mindenkinel mas es mas.. vegyel tesztet!

Sok szerencset!

14 hetes kismama

2008. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Nálam is ez a helyzet nekem kb.már félidötöl évek óta feszül a mellem ilyen ciklusom még nem volt vasárnapra nem várom a mensit és semmi mell feszülésem nincs.Reméllem van oka amiért igy viselkedik a szervezetünk.
2008. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sajna ez nem törvényszerű,itt az előbbiekben írt olyan hölgy is,akinek abszolúte semmi tünete nem volt,és mégis babót várt,de a nők 80%-nál a mellek "másmilyen" feszülése az első intő jel a terhességre.Várd ki sztem,hogy mi lesz a mensiddel,ha elmarad,vagy csak nem olyan,mint szokott,akkor keddhez egy hétre tesztelj,mert ezredszerre ismételve magam,a teszt nagyon kevés nőnél mutat ki terhességet mensi napján,vagy utána egy-két nappal már.Addig pedig ne éld bele magad,mert lehet hogy nincs semmi,és akkor nagyon fáj a döbbenet,ha viszont van babó,annál nagyobb az öröm.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!