Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosom javaslatára már három...

Orvosom javaslatára már három hónapja elkezdtem szedni az Elevitet (minden más nap) mert babát tervezünk. Létezik hogy a benne lévő vitaminoktól híztam 2-3 kg-ot? Mi lesz később?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is lehet a hízás a vitamintól, egyébként szerintem nyugodtan leállhatsz vele egy kicsit, nem lesz semmi baj.Gondolom neked is megfogta a hasad, az sem igazán jó.
2008. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még nem tapasztaltam, inkább a 2-3kg zavar.

Köszi azért a tanácsot:-)

2008. febr. 7. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan november óta szedem a Gravidát, én is híztam tőle. Minden vitamintól hízik egyébként az ember, főleg a B vitaminok miatt. Én kb. 2 hónapja már nem veszem be naponta, hanem csak 2-3 alkalommal egy héten. A szervezetem szerintem így is elég vitamint kap, és leállt a hízás is. Ha esetleg összejön a bébi, az első 1-2 hónapban szedném rendszeresen, és utána ugyanígy csak többnaponta, illetve ha észrevenném a vitaminhiány tüneteit. Neked is ezt tudnám javasolni!
2008. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:-) Szerinted heti 3-4 szem Elevittől is ennyre hízik az ember?
2008. febr. 7. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is rákérdeztem a dokimtól, hogy már a tervezésnél kell szedni a vitamint? Azt mondta ha egészséges vagyok, nincsenek vitaminhiányra utaló tüneteim, elég ha csak minden másnap szedek folsavat, és a magzatvédö vitamint elég ha akkor kezdem el szedni ha már teherbe estem.
2008. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 1 doboz 30 dbos elevitet szedtem be. Hízást nem veszek észre. Szorulásom sincs, sőt!!! elég sokszor járok "nagy wcre". Napi 2-3x tuti. 3 napja fogoyott el az utolsó, hétfőn fogom újra kezdeni majd szedni. Én napont szedem. A 17 hetes tesóm, aki a 2. babőt vérja, csak pl 2-3 napont veszi be.
2008. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is terhes szeretnék lenni.A Gravidát szedem az orvosom javaslatára 2 naponta.Egy picikét híztam, de az sem számít csak legyen babám.Mozogj és nem lesz baj, de azért ajánlatos szedni.
2008. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én erre csak annyit mondanék, hogy 6 hónapos terhes vagyok. A terhességem eleje óta sőt még hamarabb szedem az Elevitet és összesen 6 kg-ot híztam. nem az Elevit hízlal!
2008. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az Elevittöl hiztam pár kilót!!!Az orvos javaslatára abba is hagytam a szedését!! Majd csak akkor szedek vitamint ha terhes leszek de akkor sem Elevitet! Nagyon sok mindenki panaszkodik rá..
2008. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hónapig szedtem a Gravidát,aminek +4kg lett az eredménye,és egy bébike a pocakomban,úgyhogy megérte.Csak mostmár vigyázni kell,h.ne hízzak túl sokat.


12 hetes.

2009. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!