Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem a mult honapban...

Azt hiszem a mult honapban jokor voltunk egyutt, januárban a mensim 11 nap késés után jott meg, de más volt mint szokott. Most csak 4 napig volt meg és ebbol 3 nap sotét barna volt. Reménykedhetek, hogy baba van a pocakomban?

Figyelt kérdés
De azota is fájdogál a hasamalja,megnott és néha szúr a bal petefészkem. Folyton álmos vagyok és éhes. Nagyon ingerlékeny is lettem. Még 11 nap a kov mensiig, de vhogy ugy érzem, babánk lesz.
2008. febr. 7. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Sztem tesztelj egyet, mert mint írod a januári mesid fura volt, akkor ki kell már mutassa ha akkor teherbe estél.Sztem babás vagy, de inkább csinálj tesztet,és utána újságold el nekünk, szorítok!
2008. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

lehet hogy babás vagy de ha mégsem szerintem ne számolgasd annyira a napokat,legytek csak spontán együtt a pároddal,hidd el hamarabb sikerül a baba.

tapasztalatból mondom!

sok sikert

2008. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Tudom, h az a legjobb, ha nem is gondolok rá, de olyan nehéz!! Foleg,mert akárhova megyunk, mindenutt boldog anyukák a babával vagy várandos kismamak. A tesztben nem nagyon bízok, de holnap csinalok 1-et. És ha csak nagyon halványan fog látszani, vagy ha nega? Menjek orvoshoz?
2008. febr. 7. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha van két csík,sztem elmehetsz dokihoz,bár nem írtál dátumot utolsó mensidre, ha vagy 5 hetes,akkorinkább.
2008. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!