Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már most is ihatom a teát?

Már most is ihatom a teát?

Figyelt kérdés
3 hete volt missed ab-om.Már most is ihatom a málna levél és a palástfű teátakat?Netán össze is keverhetem őket?A válaszokat előre is köszönöm!
2009. febr. 25. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A málnalevél teát miért akarod inni??Azt a terhesség utolsó hónapjában ajánlják.Bár nekem nem segített.
2009. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mensid első napjától idd a málnalevelet pé-ig utánna palástfű tea.Ne keverd őket, esetleg a málnalevelet ihatod cickafarkkal keverve.De a palástfuvet, ha esetleg összejön a baba akkor is igyad, mert segít megtartani.


Mihamarabbi babásodást!!


(egy próbálkozó):)

2009. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Málnalevéltea missed ab. után??? Ez fura. Én is úgy tudom, hogy a terhesség vége felé kell inni, méhszájtágító hatása miatt. Missed ab után szerintem inkább vissza kéne állni a méhszájnak eredeti formájára, nem kifele tágulni...
2009. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne higyjetek már el minden baromságot a málnalevélteárol,amit a netre felraknak,még a hülye is tudja,hogy csak a terhesség 36-ik hetétöl ajánlatos inni,mert tágitja a méhet,vagy neked az a célod,h tágitsd?Cickafark + palástfü és ennyi.
2009. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindeninek mielőbbi babásodást kívánok!
2009. febr. 25. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

,,A málnalevél tea a peteérést támogatja, a petesejt minöségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minöségét javítja, az ovulációs teszted erösebb és egyértelmübb lesz, a tüszörepedésedet elörébb hozhatja.


A málnalevél teát a ciklus elsö felében a menstruáció elsö napjától a tüszörepedésig igyuk, napi 2-3 csészével. Csészénként 1 teáskanálnyit forrázzunk le és hagyjuk állni 10 percig."


Nem csak nekem jó, neked is jó! Igyad nyugodtan!

Üdv,

37 hetes

2009. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, gyonyoru hogy lepontozol (akárki is), mert megírtam, hogy jó a málnalevél tea neki, sajnálom, hogy te nem így tudod, menj be egy patikába, és kérdezd meg :-))))))) sötét barom! :-))))
2009. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!