Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 negatív terhességi teszt...

3 negatív terhességi teszt ellenére, terhességi jelek látsznak és 2-szer kimaradt a menszeszem. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
hali!októberben szedtem be az utolso fogamzásgátló tabimat ami nagyon alacsony hormontartalmú, és novemberbe/22-én/ megjött magától napra pontosan normálisan...aztán december 10-én voltam orvosnál mindent rendben talált nálam,de azóta nem jött meg,és annyi jel van ami terhességre utal: gyakori pisilés, haspuffadás néha olyan vagyok mint egy bálna basszus pedig nem is eszek puffasztó dolgokat/székletrekedés/, esti émelygés és hányinger,átlátszó ill.fehér folyás olyan mintha vizes lenne a bugyim/amúgy nem szokott semmilyen folyásom lenni/, néha fáj kicsit az alhasam vagy szúr egy picit de nem vészesen, a ,egy ideig feszült meg viszketett a mellem de abbahagyta, és a derekam is fáj a forgónál idönként /amit még edzés után sem szokott/...szóval ezeket nem képzelem be.Anyukám amikor velem volt terhes 3,5hónaposan produkált elöször pozitív tesztet velem. Lehet hogy velem is ez van?Külföldön vagyok, és az orvos nem is akar megvizsgálni azt mondja biztos hormonális gubanc van és gyógyszert akar adni amitöl megjön majd, és tovább szedhetem a tabit, 2hét múlva kell tesztet csinálnom megint és ha negatív azis akkor adja a gyógyszert, de attól félek ha mégis terhes vagyok akkor elvetélhetek a gyógyszertöl?? Szerintetek kételkedhetek mégis a teszt eredményekben?Arra gondoltam hogy mindegy milyen lesz a teszt eredmény akkor is azt mondom hogy pozitív, így meg kell hogy vizsgáljon ultrahanggal is...mit gondoltok?Van aki járt már így?én 23múltam és nincs gyerekem, a párom 30 és már évek óta együtt vagyunk, nem terveztük, de örülnénk a babának...
2008. febr. 7. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem akarlak biztatni mert nem vagyok orvos de nekem nem mutatta ki a terheséget a teszt igaz csak 1-et csináltam de nem volt jó viszont én nem szedtem fogamzásgátlót előtte ezért nem tudom hogy lehet.e hormonális alapon neked ez a vérzéskimaradás szerintem menyél másik dokihoz hátha az megvizsgál rendesen drukolok
2008. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!Sajna nem tudok másik dokihoz menni, de tudod az bíztat hogy már októberben se szedtem be az összes bogyót mert fogyóban volt...és novemberben teljesen magától jött meg idöre addigra már ki kellett hogy ürüljön a hormon- föleg hogy a legalacsonyabb hormontartalmú tabit szedtem lehet ismeri valaki : Yadine-....de kétségbe vagyok esve hogy most mi van....mert nem tudom belélni magam abba se hogy van baba, meg abba se hogy nincs...
2008. febr. 7. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 tesztet csináltam,nekem is megvannak a tünetek,de nem egyszerre hanem váltakozik mikor mi van,van hogy a derekam fáj van hogy a mellem fáj de én nem szeretnék babát! Most holnap kellene megjönni,remélem meg is jön!Drukkolok neked hogy baba legyen!:)Mert úgy vettem le, hogy te szeretnéd!:)Légyszi írj majd hogy mi van!! (cappy7@freemail.hu)
2008. febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy terhes vagy! Ezek a tünetek csak a hormonváltzások miatt vannak!Nekem ugyanez volt!! Abbahagytam a tabit szeptemberben és utána két hónapig normálisan megvolt...nem volt semmi bajom! Aztán decemberben már nem jött meg éds nagyon görcsöltem,fájt a forgóm és nagyon fel voltam puffadva! Én is babára gyanakodtam!!!De voltam orvosnál aki azt mondta most tisztult csak ki a szervezetem/elsö két hónapban még védett voltam azért volt minden rendben/Most meg nem jött meg két hónapja! Kaptam gyógyszert ami beállitja a mensit és a peteérést is!! Remélem segitettem...Minden jót!
2008. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazából azt nem értem hogy olyan alacsony hormontartalmú tablettát szedtem hogy elvileg már a következö hónaptól is terhes lehetnék...nagyon összevagyok zavarodva, mert azért az abszurdum hogy a doki nem is lát meg sem vizsgál, és csak úgy bevetetnek velem valami gyógyszert az asszisztensnök nem???vagy veled is így volt?
2008. febr. 8. 13:44
 6/7 anonim válasza:
100%
egy cipőben járunk. ugyan így vagyok én is, azzal a különbséggel, hogy az én dokim egy hét türelemre intett, és akkor kell orvoshoz mennem. évek óta abbahagytam a gyógyszert, szintén alacsony hormontartalmút kaptam, volt egy vetélésem, és most 14 napja késik. tünetek vannak ezerrel, erősebben, mint mikor várandós voltam. amúgy meg, nyugodtam dobj be egy pozitív teszt-cselt, ha már nem hajlandó anélkül megvizsgálni. amihez persze nincs joga. függően, hogy milyen állampolgár vagy és hol tartózkodsz éppen, vagy biztosítással - utazás előtt kötött betegbiztosítás, vagy alanyi jogon járó - uniós állampolgár unión belül - ellátásban kell részesítsenek. újabb okosság: irány a sürgősségi erős hasfájdalommal, terhes-gyanús, azonnal ultrahangra visznek + vérvétel. a sürgősségi ellátást nem tagadható meg senkitől.
2009. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves Kérdező???? Kérlek írj mert hasonló a helyzetem!
2011. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!