Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » UH-gal egy 4 cm-es cisztát...

UH-gal egy 4 cm-es cisztát találtak a petefészkemben és felmerült az endometriózis lehetősége. Honnan tudhatom, h az-e? Kellene még vmi tünetnek lennie? Minden más vizsgálati eredményem rendben van.

Figyelt kérdés
Nagyon félek az endometriózistól..
2009. febr. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

én oktoberben jártam igy!

rendszertelen volt a menzeszem és fájt a hasam! elmentem dokihoz, UH-t csinált hüvelyit és hasit is! és talált egy 4 cm es cysztát!

én kaptam rá gyógyszert, norculutot, vagy valami hasonló volt a neve! És azt mondta ha a következő menzim rendes lesz akkor nem kell visszamennem! nekem rendesen meg is jött! most voltam nála megint a babprojekt miatt! és minden rendben volt, tényleg elment a cysztám!

2009. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok! még anniy hogy ha nem használt volna a bogyó, akkor irt fel volna másikat ami kifakasztja a cysztát és csak végső esetben lett volna műtéti vége!

de ne ijedj meg , ez a cyszta ( 4cm ) egyáltalán nem nagy! a sogórnőmnek 8 cm-es volt és neki a duphastontól kifakadt! szóval nem értem hogy te miért nem kapsz rá gyógyszert!

2009. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Jó volt olvasni, amit írtál! Köszi! Szóval neked nem endometriózis volt szerencsére..:)

Engem 1 hét múlva hívtak vissza UH-kontrollra, gyógyszert nem kaptam. Volt már sárgatestcisztá mkorábban (6 cm) de az magától elmúlt. Remélem, ez is csak ilyen..

2009. febr. 25. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Szokott fájni menses előtt és alatt a hasam, de emiatt volt kivizsgálásom évekkel ezelőtt, ott nem találtak semmit.
2009. febr. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!