Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyre hogy az...

Mennyi az esélyre hogy az elúcseppekben érett hímivarsejt van? És hogy terhes lehetek tőle? Két hete múlt el a menzeszem és akkor a barátommal gumi nélkül csináltuk egy ideig. De nem ment el. Gumi felhúzás után. Kicsit később ment el!

Figyelt kérdés
És még kérdés, hogy hány ilyen alkalom kell, hogy biztos legyen, hogy terhes lehetek? Mi pl. 9 napig minden nap így voltunk.(azóta nem voltunk együtt, mivel a munkája miatt külföldön van) Ez megnöveli az esélyét? És a férfi korától függ, hogy tartalmaz-e az előcsepp hímivarsejtet, vagy a kor nem befolyásolja ezt? Előre is köszi a válaszokat!
2011. márc. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden védekezés nélküli együttlét egy újabb esély a babára, 9 nap az 9 esély.
2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két héttel menstruáció után. Az szabályos ciklusnál éppen peteérés. Gratulálok.
2011. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már(vagy még) nemzőképes,azaz van életképes spermája ,akkor az előváladékban is lehet,és ez nem korfüggő.
2011. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kicsi az esélye.

én másfél évig védekeztem kizárólag megszakítással. aztán persze várandós lettem. a párom már a 40 felé közelített.

a megszakítás pearl-indexe 35. ez azt jelenti statisztikailag, hogy 100 nő közül, akik egy éven át így védekeznek, átlagosan 35 lesz várandós.

átfordítva nagyjából azt jelenti, hogy rendszeres szexuális élet mellett 3 éven belül komoly esélyed van rá, hogy teherbe ess így.

9 nap az semmi ehhez képest.

de a statisztika csak statisztika. egyeseknek elég lehet egy alkalom is. másoknak meg 10 év alatt sem csúszik be a baba.

2011. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!