Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találhatnék egy nagyon jó...

Hol találhatnék egy nagyon jó andrológust?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha magánrendelésre megyünk oda nem kell beutaló! Nagyon fontos lenne ez a vizsgálat nekünk, mert a férjemnek herevisszere van, és kíváncsiak lennék, hogy mi a helyzet nála ennek hatására? Az orvos szerint 80%, hogy műtét nélkül is lehet babánk, de azért jó volna ezt lekontrollálni. És már 7 hónapja próbálkozunk!
2008. febr. 8. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


A páromat ugyanilyen problémával műtötték a Klinikákon 2004.-ben. És a drága kis szemünkfénye 2006. novemberében fogant. Tehát ebből kiindulva, nem hinném, hogy akkora hatással van a műtét a fogamzóképességre.

Bár nem tudom, hogy párodnál mekkora visszérről van szó. A vérkeringése semmiképp nem olyan jó mintha minden rendben lenne az tuti. Most így kapásból nem tudom a doki nevét, de ha érdekel megpróbálhatom kinyomozni.

De jól gondoljátok át, ez egy nagy hasi műtét.


Sok szerencsét.

2008. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! ezért szeretnénk előtte egy andrológiai vizsgálatra elmenni, mert, ha ott gáz van, akkor műtét, mert akkor semmiképp nem lehet babónk nélküle. Nem nagy műtét ez, kicsit utánakérdezősködtem már, és csináljék már kis lyukon kersztül is, most hirtelen nem jut eszembe a szakszó rá.
2008. febr. 8. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,

Én írtam a választ. Laporoszkópiának hívják az eljárást. Említettem, hogy csinálták a páromnak. Két kis lyuk az oldalán, de ne gondold, hogy egy kis semmiségről van szó.

Írj privit, ha esetleg érdekelnek a részletek.

2008. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Budapesten a Nyugatinál tudok egy maximálisan jó indulatú andrológust, aki magánrendelést végez. Mi a párommal "csak" spermavizsgálaton voltunk, de nagyon szimpatikus volt. Ha érdekel meg tudom adni a telefonszámot, remélem minden jól fog menni!
2008. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én férjemnek is herevisszér tágulta volt, megműtötték a MÁV kórházban. Ma már tökéletesek az erednényei:) (4 hónappal a műtét után)

A doki: dr. Kovács Róbert, urológus, mi a magánrendelőjébe jártunk, a XIII. kerületi Babér utcai rendelőbe. A doki kicsit furcsa stílusú, a magánrendelésén kicsit sokat kell várakozni, de rajtunk sokat segített:)tel: 350 1898

Sok sikert!

2008. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!