Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszuláról...

Barátcserje kapszuláról vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék szedni ilyet, hogy normálisak legyenek a ciklusaim. Most hagytam abba a fogamzásgátlót, 1 hét múlva kellene megjönnie, pcos is vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy meg fog jönni sajna :(
2011. márc. 29. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, megpróbáltam a mensi előtti tünetekre, de nem volt jó, pecsételtem tőle. 3 hónapig szedtem, abbahagytam mensikor, a következő 28 napra jött meg, és nagyon erős volt. Lehet, hogy jót tett, lehet hogy nem.
2011. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, Premenst szedek és napra pontosan beállt tőle a ciklusom és elmúlt a mensi előtti barnázásom. Én ajánlani tudom....
2011. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Mióta és mennyit szedsz a premensből, és mennyi idő után szűntette meg a barnázásodat? Én napi 1-et szedek egy hónapja, de barnázásom ugyanúgy volt mensi előtt mint máskor :(
2011. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szedtem, hogy ZAfír barátcserjével kezdtem, napi 3 szemet szedtem 1 hónapig (sajnos csak addig tudtam, mert kivonták a forgalomból)-majd rátértem a Premensre. Ebből 1 hónapig napi 2 szemet szedtem, majd 1 hónapig 2 vagy 1 szemet(mikor hogy jutott eszembe) és most ebben a hónapban naponta, kétnaponta 1 szemet. Nekem teljesen megszüntette a barnázásomat. Úgy jön meg, hogy rendesen-hasfájással, aztán már rendesen meg is van. Mondjuk nekem alacsony a progeszteron szintem én arra szedem. De úgy látszik, hogy megemelte, mivel a mensi előtti barnázás utalhat alacsony progi szintre is. Szval én megvagyok vele nagyon elégedve:)

Kedves utolsó: 1 hónap után még ne várj tőle "csodát" 3 hónap kell min. még kifejti a hatását. Tehát kitartás!! Ne add fel a szedését! Remélem te is hamarosan érezni fogod a hatását:) (utcsó előtti voltam)

2011. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!