Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg, és nagyon...

Nem jött meg, és nagyon szúrkál a jobb petefészkem. Utalhat ez méhenkívüli terhességre?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert peteérés óta (2 hete) folyamatosan szúrkáló érzést érzek a jobb petefészkem felől. Babaprojectben vagyunk, egy méhen kívüli terhesség nagyon rossz lenne, mert kb. fél évig nem is próbálkozhatnánk újra.
2011. márc. 29. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabra:)Szurkálás lehet akkor is,ha jó helyen van a baba.
2011. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem mindkét terhességemnél ez volt. A nagyobbik (2.5 éves) most az erkélyen pakolja a csipeszeket, a kisebbik (4.5 hónapos) meg a szobában alszik. NYUGI!!!
2011. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó 2 megnyugtató választ is olvasni :) Remélem, hogy pocaklakó okozza ezt a jobb oldali szúró érzést. Nekem is van egy 2,5 évesem, de nála nem emlékszem ilyenre. Nőgyógyihoz még nagyon korai lenne mennem, még csak 2 napja késik. Addig is a válaszotokkal nyugtatom magam...
2011. márc. 29. 18:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, minden terhesség más. A szúrkálás lehet akkor is, ha jó helyen van a baba, attól függetlenül, hogy az elsőnél nem éreztél ilyet. Tesztet csináltál már? Ha késik, akkor már kimutatná. A dokit még én sem javaslom ilyen korán, mert nem látna semmit, és akkor izgulhatnál tovább, hogy jó helyen van-e. De miért ne lenne jó helyen? Én dukkolok, hogy minden rendben legyen!
2011. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!

Nekem a legelső pár hétben nagyon szúrt a bal oldali petefészkem.

És jelentem a 11 hetes pocaklakó méhen belül van és gyönyörűen fejlődik.

2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tegnap délután csináltam egy tesztet ami negatív lett :( Arra még látok reményt, hogy egy 2 napos késésnél, délutáni vizeletből tévedhet a teszt. A reggeli bölcsibe-melóba rohanásban nincs időm egyet tesztelni, de szombat reggel csinálok mégegyet, ha addig nem jön meg. Mostmár középen érzem a szúró fájást, és menzis görcseim is vannak. Ez már hasonlít ahhoz az érzéshez, amit az első terhességemnél éreztem, remélem nem csalódok a szombat reggeli tesztben.
2011. márc. 30. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem mutatja ki a teszt. Drukkolok a hétvégei teszthez!!!
2011. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megírom az eredményt ide(remélem pozitívat).
2011. márc. 31. 07:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Pozitív lett :D
2011. ápr. 2. 08:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Ó.... Nagyon örülök, és gratulálok!!! Sok boldogságot és egészséget kívánok!!!
2011. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!