Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódással (néha)...

A beágyazódással (néha) együtt járó vérzés tarthat 5napig? 2nap barnázgatás 3napig meg vér

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam...
2011. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a beágyazódáskor lehet egy kis vérzés az a kérdés, hogy ez tarthat öt napig vagy ez valami más?
2011. márc. 29. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen mennyiségű volt a vér? És inkább rózsaszínes, vagy élénkvörös?
2011. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vörös
2011. márc. 29. 18:01
 5/12 A kérdező kommentje:
és elég kevés mennyiségű viszont annyira elég volt h a boximon átűsson s meglátszon a farmeremen
2011. márc. 29. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben igen, lehetett az. Viszont nem ártana, ha a nődokid csinálna egy UH-t, mert sajnos lehet vetélés is.
2011. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem gyanakodom terhességre csak már mindent össze vissza olvastam a menszim kicsivel több mint egy hete járt le s most jelentkezett ez a hétvégen...a barátommal nem feküdtünk le csak petting volt uh nem hiszem ha talán valami előváladék a kezére is került h attól terhes lehetek
2011. márc. 29. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább, ha csinálsz egy tesztet. Ha nagyon nem vagy nyugodt, akkor a nődoki is megcsinálhatja, és akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Amúgy lehet az is, hogy terhes lettél, de elvetéltél. Ez nem ritka, minden 3. terhesség vetéléssel végződik, és a legtöbbször az anya nem is tud róla.
2011. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a rendes mensid még 2 hete sem múlt el, akkor ez nem valószínű, hogy terhesség, és főleg nem vetélés. Szerintem inkább valami hormonprobléma lehet. Ha pedig nem is közösültetek, hanem csak petting volt, akkor beágyazódás sem lehet. Szerintem hívd fel a dokidat és kérj tőle tanácsot. Itt a fórumon csak találgatni tudunk, és attól meg Te nem fogsz megnyugodni.
2011. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, úgy akartam írni, hogy még 2 hete sincs hogy elmúlt.
2011. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!