Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatok a kaáli...

Mi a tapasztalatok a kaáli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról? Tudom, hogy van róla kérdés, de azok elég régiek. Van valakinek friss infója? Köszönöma válaszokat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:26
 1/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok. Nagyon profi, kedves és mindenre válaszol, mindent elmond, amit csak kell. Mire vagy kíváncsi?

2011. márc. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régóta jársz hozzá? Akkor ezek szerint nem szűkszavú:-)
2011. márc. 30. 08:17
 3/9 Manka68 ***** válasza:

Két inszemet és egy lombikot csináltunk eddig végig, most tartunk a második lombiknál. :-)

Nagyon alapos. Fölöslegesen ritkán beszél, de amit kell, azt elmondja. :-)

2011. márc. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem is alaposnak tűnik, sőt, nálunk viszonylag sokat is beszél:-)
2011. márc. 31. 12:07
 5/9 Manka68 ***** válasza:

:-))

Most voltál nála?

Én most indulok. Lehet, hogy találkoztunk valamelyik nap? :-)

2011. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is hozzá járok és elégedett vagyok vele. Nekem már 3 sikertelen lombik volt, de még próbálkozunk és nem adjuk fel.
2011. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem is szabad feladni!!!

Én tegnap voltam punkción, a 7 tüszőből 3 petesejt sikerült, de úgy néz ki, azok mind megtermékenyültek! :-)

Már nagyon várom a csütörtököt!

Nálad mi újság?

2011. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is hozzá jártam. Iker pocaklakókat köszönhetek neki. :)

Kívánom, hogy ti is minél előbb átéljétek ami nekünk most végre (4,5 év után) sikerült!!!!

2011. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én korábban őt ajánlottam, de már nem szívesen. Nagyon rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Az utolsó kezelés kapcsán merültek fel problémák és nagyon megviselt minket. MÉg az intézettől is elmentünk,mert annyira nehéz volt elviselni a történteket. MOst egy másik intézetben próbálkozunk, de most először érzem úgy, hogy sikerülni fog, ha nem is most akkor nagyon rövid időn belül. Ha Sajgó dokin múlna akkor nekem nem lenne soha gyerekem. Én pedig nem vagyok olyan ember aki bármit is könnyen feladna.
2012. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!