Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérésed, akkor is...

Ha nincs peteérésed, akkor is ugyan úgy megjön a mensi? Mármint ha 31 naposak a ciklusaim, akkor most is 31. napra jön?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, megjön a mensi, sok nőnél a tüsző nem nő akkorára, hogy megrepedjen, elsorvad vagy cisztává alakul rosszabb esetben, de mensi az megjön, évekig abba a tudatba voltam, hogy van peteérésem, normál mensi, 28 napos ciklus, aztán uh-on kiderült még sincs, most már van szerencsére.Vannak nők akiknek viszont párhavonta jön csak meg, vagy évente egyszer-kétszer , nálunk már összetettebb, nem is próbálkozik a szervezetük, több hormonbibi lehet.
2011. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem van minden hónapban, mert a hőm is jelzi, de most a hőm alapján nem volt, és lehet nem is lesz:(
2011. márc. 30. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklusnapon tartasz?
2011. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert nekem mostanába mindig a 14.nap körül volt, aztán két hónapja meghülyült és 18.19.nap van.
2011. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú én offolnék, ha nem gond! Elsőtől kérdezném! Mindig cisztává alakul? Tehát ha én nekem viszonylag rendszeres a havim és múlt hónapban hüvelyi uh-on nem talált a doki cisztát, akkor esélyes,hogy van pé-m?
2011. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mérem a hőmet. 30-31 naposak a ciklusaim amikor nem volt pém akkor 43 napos volt a ciklusom, következő hónapban a hőm alapján volt pém és a 31 napon + teszteltem.
2011. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem , csak egyetlen egyszer volt cisztám, többi alkalommal megúsztam.
2011. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDENKINEK. MOST TARTOK A 19. NAPOMON.
2011. márc. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!