Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszeretném változtatni a...

Megszeretném változtatni a menzesem kezdőnapját foggátlóval. Bezavarhat ez annyira hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

6 éve szedem a fogamzásgátlóm, 6 éve hétfőn szedem be az uccsó gyógyszert, péntek reggelre megjön a menzesem. Most változtatni szeretnék, szeretném ha inkább hétfőn jönne meg, így a mostani levelemnél tegnap vettem be az uccsó szemet (maradt még benne 4 szem), így hétfőn reggel jönne meg. Az előző levél és ez a levél között nem tartottam szünetet, mert olyan esemény volt, hogy nem szerettem volna akkor menstruálni.

A kérdésem igazából az lenne, hogy ez nem zavarja meg a szervezetem olyan szinten, hogy akár teherbe is eshetek?

Igazából nem bánnám, mert már szeretnénk babát, csak az volt a tervünk hogy egy-két hónap múlva hagynám abba a gyógyszert, viszont közben reménykedünk, hátha elöbb becsúszik! :)

Mindenféle véleményt szívesen várok, és köszönöm őket előre is.


2011. ápr. 1. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Már most jól összekavartad egyrészt a továbbszedéssel a dolgot.

Másrészt nem jól csináltad a módosítást sem. Mert nem így kell. Ha nem veszed be az utolsó négy szemet, akkor olyan, mintha elfelejtetted volna és ekkor fennáll a teherbeesés veszélye (főleg, ha előtte és közben együtt is voltatok kieg védekezés nélkül). Úgy kellett volna, hogy a 7 napos szünetet rövidíted meg annyira, hogy kijöjjön hétfői megvonásos vérzésre...

2011. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!