Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív tesztek után...

Halvány pozitív tesztek után megjött. Elment a baba vagy cisztát mutatott?

Figyelt kérdés
Alig egy éves múlt a gyermekem.Bénáztunk múlt hónapban az óvszerrel, lecsúszott..Késett két napot csináltam három féle tesztet kettő halvány pozitív lett aztán tegnap hálistennek megjött ,ég nem szeretnék kistesvért. Az előző terhességemnél nem jött meg egyáltalán.olvastam, hogy ciszta is mutathat pozitívat.Csinálok majd ha vége megint tesztet meg megyek dokihoz.Szerintetek?
2011. ápr. 2. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a cisztás pozi teszt iszonyat ritka, és rosszindulatú elváltozást jelez. Nem ettől volt pozitív. Ha pedig pozi teszt mellett vérzel, el kellene menned orvoshoz, mert az egy dolog, hogy drukkolsz, hogy elmenjen a baba, de a vetélés rád nézve is veszélyes. Gondolj bele !
2011. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sokan észre sem vesszük, hogy "vetélünk" mert a normál menstruációval elmegy a baba.Mióta megszültem nem görcsöl igazán a hasam, nem szenvedek most sem.nem hiszem, hogy vetélés ha lázas lennék vagy ömlene belőlem az más dolog.
2011. ápr. 2. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én vetéltem már 7. héten, egy csepp vér sem volt. Sem fájdalom. A kevés vér és a láz hiánya nem jelenti, hogy ez nem az. Azt sem, hogy rendesen kiürül minden és nem kell művi befejezni. Azt sem, hogy rendes helyen volt és nem méhen kívülről vérzel. És még sorolhatnám a gondokat. Egy ultrahang belefér a saját egészséged, biztonságod érdekében, én ezt gondolom.
2011. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megijesztettél. Ha elmúlik elmegyek dokihoz írtam. Ha nem történik az a malőr az óvszerrel nem is csinálok tesztet mert egy-két nap késés elő szokott fordulni, szóval nem is tudnék róla.Remélem semmi gond nem lesz.
2011. ápr. 2. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korai vetelesnel szinte 100 % hogy el is megy a baba mindefele koplikacio nelkul. a napokban figyeld a tested...ha megjon normalisan es nem faj nagyon akkor ok de ha verzel erosebben a szokotnal esetleg eros szagu a ver es ha lazasodni kezdenel akkor mindenkeppen doki mert meg kell nezni uhn is. En is veteltem mar el igy es ezekre a jelekre hivta fel a doki a figyelmemet. pont ahogy te is irtad szinte minden novel megesik hogy terhes es eszre sem veszi csak kesik par napot esetleg erosebb a verzes de mivel nem csinalunk tesztet havonta ezert nem is mindig tudunk ezekrol a terhessegekrol.
2011. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj dokihoz.majd írj mi lett.
2011. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 6ik héten mentem el dokihoz,mert bevéreztem,egy tesztem volt pozitív! Én rögtön mentem,de azt mondta,hogy nem is biztos,hogy terhes voltam,már nem tudta megállapítani.De kiderült,hogy tényleg baba volt csak elment!

Majd írd meg ,hogy mit mondott az orvos!

2011. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jólvan megírom majd, köszi szépen, hogy írtatok. Nem nagyon aggódom mert ugye max.20 napos terhességről volt szó, szerintem ez nem is igazán számít vetélésnek vagy nem tudom. Nincs meg jobban mint szokott nem is görcsölök.Ha nem lett volna az a malőr és nem csinálok tesztet szimpla menstruációnak gondolnám.Azért nem értem a kislányom is halvány vonal volt minden teszten de akkor nem is jött meg egyáltalán.Most a medi lab lett halvány pozitív, a coraxon volt egy cérna vékony csík szinte full negatív aztán egy harmadik fajta megint halvány pozitív. ha egy évvel vagy kettővel később lenne örülnék neki de most nagyon rosszkor jött volna ki is íratom a gyógyszert mert ez az idegeskedés már nem hiányzott, tisztára mint kamaszkoromban.
2011. ápr. 2. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
januárban, nekem is volt 2 halvány pozitív tesztem. Aztán megjött, és ezzel együtt elis ment a baba. Azt mondta, hogy 5 nőből 4-nél ez van. Sajnos :(
2011. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!