Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas TSH érték miatt (5, 095...

Magas TSH érték miatt (5, 095 majd később 4,3) napi 1/2 szem L-Thyroxint szedek. Mikorra várhatom a hatását, mármint a babásodást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam 5 éve derült ki a pajzsmirigy-alulműködés és 4 évig L-Thyroxint szedtem rá én is,de nekem az nem igazán volt hatásos. Levitte ugyan a magas tsh értékemet 3.05-re,de a teherbeeséshez az 1 körüli érték a tökéletes,így hát írtak fel Letroxot és azt szedem 9 hónapja.Jelenleg 1.12 a tsh-m,ami nagyon jó.Eddig nem sikerült még teherbe esnem,de nem adom fel.
2011. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5,14-ről 3 hónap alatt ment le 0.28-ra napi fél szem mellett. Abba is kellett hagynom, mert az már túl alacsony volt.

Szóval ha csak ez a baj, akkor nemsokára sikerülhet! :)

2011. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Remélem tényleg sikerül hamarosan. Más problémáról még nem tudok, de csütörtökön megyek a nőgyógyászomhoz az eredményekért.

2011. ápr. 4. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év gyógyszerszedés után lett baba.
2011. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A pajzsmirigyed miatt nem estél teherbe vagy valami más gond is volt? 5 évig nem tudták beállítani a TSH-at?
2011. ápr. 4. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van!Mindig több volt ,mint 1 és nem jött a baba.Aztán egyszer valamiért begyulladt egy picit(pont voltam ellenőrzésen)és leesett 0.98-ra és terhes is lettem
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arre nem is gondoltam, hogy lehet, hogy nem hat majd a gyógyszer. Remélem nem így lesz. Gratulálok a babádhoz, sokat vártatok rá.
2011. ápr. 4. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen:)!Már 9 hónapos nagylány!!!
2011. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!