Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mittől van pici olyan barnás...

Mittől van pici olyan barnás véres nyálka? Baba lehet vagy a hormonzavar okoza, vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés

Pár napja észre vettem ilyen nyálkát.Volt mikor csak fehér nyálka volt utána barna nyálka,utána vizes folyás és van egy pici véres-barnás nyálka.Mi okoza ezt a fura nyálkákat?3napja görcsölgetek és ma estefelé nagyon görcsöltem 2-szer.Azt hittem,hogy megjön de semmi.Február 11-én kelett volna megjönnie és még semmi.Sokat szédülők,sokat fáj a fejem legtöbbször fejfájással ébredek.Néha kívánatos vagyok.Hányingerem is szokott lenni.Néha öklendezem.Petefészkem szúrkál szinte minden nap.Eleinte enyhe görcseim voltak de ma nagyon görcsöltem.

Melleim napról napra erősebben fájnak ahogy a bal petefészkem is.Most is nagyon fáj és szurkál.


2009. febr. 28. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez baba lesz, gratulálok kismama!
2009. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne!Nem merem bele élni magamat mert jártam már így hogy volt terhességi tüneteim és nem volt baba.Ma megint volt pici vér és olyan mintha megjött volna de nem jött meg rendesen.Sajnos rendszertelen a ciklusom így az is lehet,hogy hormonzavar nem?Igaz ilyet még sosem éreztem.Attól még szerinted lehet baba?Merjek tesztelni?Február 12-én teszteltem negatívat.Lehet,hogy korai volt még de ha most tesztelnék akkor már nem korai?
2009. febr. 28. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha febr. 11-én kellett volna megjönni, ma már simán kimutatja a teszt, akár délutáni vizeletből is!!

Ezek a görcsök nem túl biztatóak!!Én felkeresném az orvosom akkor is ha +, akkor is ha -

2009. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál a rendszertelen menszesz miatt és hogy nem sikerül a baba 3éve.Férjemmel nincs gond.Jó a spermái.Velem van gond.Szerdán kell mennem endokrinológiára.

Ezért nem gondolom,hogy terhes lennék.Biztos hormonzavar.De azért megcsinálom a tesztet.Hétfőn reggel.Hátha sikerült.Ma is véreztem picit.Mittől lehetnek ezek a pici vérzések.Ma már rózsaszín is volt pici.

2009. febr. 28. 22:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok terhes akkor nem jó ha pici vérzésem szokott lenni és volt erős görcseim?
2009. márc. 1. 00:40
 6/13 anonim ***** válasza:
A 21.25-ös vagyok.Szerintem nem jó, ha csak pici vérzéseid vannak és az erős görcsök sem.Mármint úgy ok, ha a pecsételések rendes vérzéssé válnak, de ha csak pecsételések vannak az nem.De a kivizsgálás rámutat majd, mi a probléma és ha sikerül orvosolni, biztos hamarosan anyuka lehetsz!!:)
2009. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát remélem már hamarosan lehet babám mert már nagyon elvagyok keseredve.Lassan feladom már.Csak 1napot görcsöltem nagyon és csak 2-szer.Most csak enyhe görcseim vannak.Ma megint fehér nyálka van.Furcsa a hüvelyem mert nagyobbnak látcik mintha megdagat volna.Mittől lehet?
2009. márc. 1. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, terhes vagy, de nem hiszel nekem!
2009. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem csak már jártam így hogy volt pici vérzésem igaz nem nyálkás.Petefészkem november óta szurkálnak és fájnak és eddig még nem volt baba.De holnap reggel tesztelek de félek ha megint negatív lesz.Gondolom te jobban tudod mit én,hogy baba-e vagy nem.Nem volt még babám.Meg egy kicsit azért nem hiszem,hogy baba mert hormonzavarom van és úgy teherbe esni nem lehet.Vagy attól még igen?Ma megint volt enyhe vérzésem délután.Reggel meg csak fehér nyálka volt.Most estére megint vizes folyás.Normális ez?Most éppen úgy érzem mintha fel lennék fujodva.
2009. márc. 1. 19:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Ettől féltem!Megcsináltam reggel a tesztet és negatív lett.Legalább is a teszt szerint.Ha nem vagyok terhes miért van ilyen fura nyálkák?Meg a pici vérzések?Nagyon szomorú vagyok.Mindig csak csalódás.Ma reggel is sok átlácó nyálka van és van olyan amelyik kicsit barna nyálka.
2009. márc. 2. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!