Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepesztő injekció már...

A tüszőrepesztő injekció már kiürülhetett a szervezetemből, ha 9 nappal ezelőtt kaptam?

Figyelt kérdés

2011. ápr. 6. 06:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ma reggel pozitívat teszteltem. Tudom, hogy még korai, de tegnap nagyon görcsölt a hasam és ma reggel nem is tudom miért, de elvégeztem egy tesztet, ami 10-es érzékenységű.

Inszemináció és 2 év várakozás után kicsit türelmetlenebb vagyok. Tudom, még bármi lehet ebből.


[link]


[link]

2011. ápr. 6. 07:41
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos valószínű még nem ürült ki,én soha nem teszteltem mikor kaptam,mert becsaphat és utána még rosszabbul esik ,ha még sem jött össze. Persze ez nem jelenti azt sem hogy nem sikerült,de ha sikerült is a szurihoz képest még kevés idő telt el. Szóval szerintem hamar teszteltél. Szurkolok neked hogy összejöjjön!
2011. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem a tüszőrepesztő beadás után a 10. napon negatív volt a teszt, rá 5 napra pedig pozitív! :)

Pér nap múlva ismételd meg, az a biztos! A te esetedben nem lehet tudni, hogy miért pozitív a teszt.

10+2 km

2011. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Én az elmúlt hónapban jártam így. 13 nappal a tüszőrepesztő után teszteltem egy 25-ös teszttel, és halvány pozitív lett. Örültem, mint majom a farkának, mert úgy tudtam, hogy 10 nap alatt kiürül a 10e egység a szervezetből. A következő napon is csináltam egyet, amin már szinte semmi nem látszott. Persze pár nap múlva meg is jött. Hatalmas csalódás volt!

Szorítok, hogy Nálad jó vége legyen a sztorinak. Én csinálnék 2 nap múlva még egy tesztet, ha erősödik, akkor esélyes a dolog.

2011. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok!


Most türelmesen várok még pár napot és tesztelek újra.

Ha erősödik a csík akkor reménykedhetek.

De nem szeretném beleélni magam, mert akkor nagy csalódás lenne, ha mégiscsak a szuritól pozitív a tesztem.

2011. ápr. 6. 08:40
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy terhesség esetén még korai lenne a pozitív teszt (szerintem). A tüszőrepesztő pedig tényleg csak 10 nap után ürül ki a szervezetből. Sajnos én is jártam így, volt is csalódás. Majd egy hét múlva már biztos lehetsz az eredményben!! Sok sikert!!
2011. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint, legalább 11 napot kell várni tüszőrepi után, de ha tutira nem akarsz csalódni, akkor érdemes kivárni a 14 napot. Én is türelmetlen vagyok, de a csalódást rosszabbul viselném.
2011. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok

Teszteltél újra? Mi lett az eredmény? Írd meg feltétlen, ha lehet gratulálni!

2011. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szia! Ma reggel teszteltem és negatív lett.

Így már biztos, hogy a tüszőrepesztő injekció miatt volt pozitív a tesztem.

A hasam is egyre jobban görcsöl és már jelentkezett a vizes folyás is, így már letettem róla, hogy sikerül. Bízom benne, hogy a következő inszemmel sikerrel járunk.


Csak ez a várakozás nehéz...

2011. ápr. 9. 13:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Utána sikerült nektek a baba?
2011. ápr. 9. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!