Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, hogyha barnás...

Lehetek terhes, hogyha barnás folyásom? 2 napja késik.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn kellett volna megjönnie, s azóta csak barnás folyásom van (pedig nekem az első nap erős a vérzésem). A férjemmel néhány hónapja már próbálkozunk, s ebben a hónapban is jókor voltunk együtt.

One Minute-tel (mert csak az volt otthon) ma reggel csináltam tesztet, de negatív. Bár ugye az 25-ös, s lehet, hogy még az nem mutatja ki.

Ma veszek Corax Be Sure Direkt-et, ha délutánra is csak barnás marad.

Szerintetek ez még lehet baba?


2011. ápr. 6. 14:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jah, és a hőm is ugrál - vasárnap volt 36,6 is, de hétfő: 36,7, kedd: 36,7, ma: 36,9, ezek előtt pedig (peteérés után) 36,7 volt.

Szeretnék reménykedni...

2011. ápr. 6. 14:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nyugi. tapasztalatból írom, hogy lehetsz terhes. sőt! nekem meg is jött amikor már az voltam a tesztjeim negatívak voltak, elmentem a dokihoz,/reménykedve/ mert volt a 2.ik hónapban barna folyásom a teszt még mindig negatív volt és terhes voltam . nagyon örültem. várj még 1-2 napot a teszttel, ha megint negatív vagy megjön de elmúlik hamar menj el a dokihoz mindenféleképpen, ő rögtön tudni fogja.
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a hőd szépen fent van, drukkolok hogy elmúljon a barnázás, és ne jöjjön meg. majd írj hogy mi lett

szorítok!!!!!!

2011. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Most kicsit megnyugodtam... :)

2011. ápr. 6. 14:13
 5/14 A kérdező kommentje:

Rendben, írok!!!!

Húú, nagyon örülnék, hogyha baba lenne a dologban.

2011. ápr. 6. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagy esélyed van a babára!! Főleg ha mindig pontosan meg szokott jönni a mensid! És arról nem is beszélve, hogy a hőd növekedett pont ilyenkor! Nagyon valószínű, hogy babás vagy ezek alapján, én úgy gondolom. Csak nem ciszta okozza a barnázást és a hő megemelkedését.

Nagyon drukkolok neked!


14:12-esnek:


Írtad, hogy amikor már terhes voltál, a 2. hónapban volt barnás folyásod. Az pontosan mikor volt a ciklusodban? A mensi helyett volt, vagy korábban jelentkezett ez a folyás?

Köszi, ha válaszolsz! Nagyon érdekelne.

2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
szia! a mensi helyett folyt. akkor az már nagyon gyanús volt.
2011. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy késett és negatív volt a teszt és nem is voltam terhes, aztán volt olyan, hogy barnás folyásom volt egy picit és akkor halvány pozitív volt mikor teszteltem, terhes is voltam(vagyok)!

Rengeteg helyen olvastam már, hogy a negatív teszt ellenére is terhes volt, vagy vérzés mellett is! Szóval szerintem lehet! Egy-két nap múlva tesztelj újra! Én drukkolok! 37 hetes km

2011. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem pénteken kellett volna megjönni, de csütörtök óta barnás folyásom van. Ma reggel csináltam tesztet és negatív lett. 1-2 nap késéssel jött meg eddig a menszeszem. Remélem, hogy baba van. Az orvosom azt mondta, hogyha nem jön meg, akkor várjak pár napot és csináljak még egy tesztet. Látom, nem csak én vagyok ilyen problémával. Szorítok a babáért. :)))

2011. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma hajnalban megjött, s a hőm is lesett 36.4-re :((

Előző válaszolónak: szorítok!

2011. ápr. 7. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!