Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 szem után védett vagyok...

7 szem után védett vagyok már? (CYPROMIX)

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg a menstruációm, ma kezdem el szedni a Cypromix nevű fog.gátlót. Azt írja, hogy: "A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell, mint pl. az óvszer." Ennek lehet hinni szerintetek? Vélemények? Én azt hallodtam, hogy az első levél után már nem kell védekezni. Nőgyógyászom szerint az első 10 szem után már nem kell védekezni. Mindenki mást mond..... :/ Most akkor hogy van ez? Számolgatok, tehát jövő hét szerdán már belém is élvezhet a párom? Vagy várjuk meg az 1 hetet? A tájékoztató csak nem hazudik már nem?:O

20/L


2011. ápr. 6. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem. Az én dokim azt mondta, hogy úgy tanulta ő is, hogy 10 szem után véd, mert le"tiltja" a peteérést, de ez még nem tuti, ezért nekem azt javasolta, hogy egy levelet szedjek be, és utána mensi, és a következő ciklustól már tuti a védettség (amennyire gyógyszer mellett tuti lehet). Szóval én most neked is azt mondom, amit ő mondott nekem: egy levél után már nem kell vdekezni mással, csak ha kimarad a szem, vagy hamsenésed van, vagy más gyógyszerhatás lehet.
2011. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dokim szerint 15 nap alatt alakul ki a hatása.

Miért írtak fel cypromixet neked? Erős hormonproblémák, vagy pattanások? Azt ugye tudod, hogy ez nem fogamzásgátló (csak a mellékhatása az) és emiatt nem olyan megbízható, mint a többi?

2011. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pattanások igen...meg hízni se volna rossz:) igazatok van, fő a biztonság..beszedem mind a 21 szemet, és akkor majd utána..... :P
2011. ápr. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!