Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS! Nem fog összejönni a...

PCOS! Nem fog összejönni a második baba? Van egy ilyem megérzésem. Vélemény?

Figyelt kérdés

pcos vagyok. van egy fiam,aki egy csodababa szó szerint hogy egyáltalán megofgant és itt van.

nagyon szeretnénk neki kistestvért,hiszen már tudom hogy teherbe tudok esni!

a helyzet,hogy dec12én jött meg utoljára a mensim.4hónapja lassan.ez olyan kétségbeejtő...gondolom peteérésem sincs igy.májusban megyek csak endokrinologushoz,aki remélem felir valamilyen gyógyszert ami segit beállitnai a ciklusom és peteérésem.

lombikra nem fogunk már elmenni,akkor örülünk a fiunknak.

de mégis ugy szeretnék egy tesot neki...

valaki volt hasonló cipőben?


2011. ápr. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A diéta -mozgás annak is segít, aki nem túlsúlyos. Peteérés elősegítése érdekében próbáld meg az Aviva tornát. A gyógyszereket csak ezek után! Nekem már a diéta is emelte a peteéréseim számát, mert helyreállt az inzulinom.
2011. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

A diéta és a mozgás a éegjobb csodaszer!

De ha a doki felír neked cukorgyógyszert, (metformin származékot), azt is érdemes szedni. Nem hormon, hanem a cukoranyagcserét állítja helyre.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a betegség mint nálad de nekem a teherbeesést segítő tea keverék segített előszőr is és most próbálkozunk a 2. babával megint elkezdtem inni a teát így van menstruációm rendesen.Nem diétázok és a cukrom rendben van.
2011. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is elsönél csoda volt hogy jött,elötte három hónapja mesistem utoljára,szülés után is lett pcom,10hós koráig szopizott majd abban a hónapban megjött,aztán semmi hónapokig,mentem is orvoshoz hogy tesót akarok,kaptam clostyt,abban a hónapban nem is lett pé-m,de legalább megjött,aztán következöben sem,majd megint megjött.szóval valami azért történt.clostyt csak 1 hónapban szedtem ,az elsöben.azóta már babás vagyok,a negyedik mensi után lettem az.lehet véletlen de én ebben a ciklusban ittam cickafarkfüvet pé-ig,nagyon egyértelmüen éreztem mikor van mert a hőm is példa szerü lett és tojásfehérjém is volt böven.csak kapkodok a levegö után hogy lehet hogy ilyen egyszerüen helyre jött minden,nem értem de örülök neki.pé-után palástfüvet ittam,már nem iszom,most 7 hetes vagyok.

probald meg,szerintem helyrehozza a cilust.szerintem nekem ez is segitett

2011. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ahhoz hogy elkezdjem inni ezt a cickafarkfű teát,meg kéne várnom egy menstruációt ugye?vagy csak igy bumm bele is elkezdhetem inni? és ha abban a hónapban sem jön meg akkor is csak 2hétig igyam s utána palástfű?(ugye elvileg onnantól jönne az peteérés után,de ha nekem nem lesz akkor is ugya cisnáljam mintha lenne?)

köszi a tanácsokat

diétázni fogok és megvárom az endokrinos doki válaményét is...köszönöm a bíztatást

2011. ápr. 7. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így csináltam 2 hét cicka majd 2 hét palástfű,természetgyógyásznál voltam és ő mondta hogy kell.Nem volt mensim de ennek hatására megjött majd 2 mensi után terhes lettem.Más gyógynövényt is kell bele tenni a neten fent van a recept.
2011. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!