Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én egy 16éves srác vagyok és...

Én egy 16éves srác vagyok és lenne egy kérdésem: hogy tegnap este barátnőmmel (15) lefeküdtünk de ő még szűz és időben húztam ki és attól ő terhes lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 23:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ifjú!


Bizony, minden közös együttlétnek lehet gyermek a következménye. Nem tudom, hol laktok, de a megyeszékhelyeken működnek Sűrgősségi fogamzásgátló ambulanciák. Bár a kérdés feltevése óta bizony eltelt jópár nap... Célszerű lenne egy nőgyógyász szakorvos mielőbbi felkeresése és problémá(i)tok őszinte megbeszélése. Jó, ha mindketten mentek. Ne féljetek! Mindenre van megoldás! Ha kérdésetek van és tudok válaszolni, szívesen teszem.

Minden jót nektek! Judit

2009. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 bendzso ***** válasza:
100%

ne haragudj, h megkérdőjelezem a kérdező hitelességét, de nem kamu az egész?

csak, mert, ha 16 éves vagy, akkor már biosz órán biztos hallottál a szűzhártyáról!!! tudom, h a biológia egy percig sem egy izgalmas tantárgy egy lustának, de az én osztályomban is a leglustább és legrosszabb tanuló fiúk úgy csüngtek a tanár szavain, amikor ez volt a tananyag... ha az egész iskola úgy ahogy van nem is érdekli egy kamaszt, de a sex, akár biológia órán is, de tuti, h odafigyel!!!!!

attól, h még nem feküdt le senkivel, simán meg lehet, h a hártya már régen elszakadt, lovaglás, biciklizés egyebek során... tehát a szüzességnek vannak erkölcsi meghatározásai, de a biológiai szüzességet, meg lehet már régen elveszítette és ott bent már nem volt hártya.

de ha volt is:ha valaki szűz, dug egyet, már nem szűz. és nem csak azért, mert megdugták, hanem, mert elszakdt a szűzhártyája! és amint találkozik az első kukival, el is szakad (tehát elveszik a szüzességét!) és ott az út...

remélem 16 évesen ezt már fel tudod fogni!

ahogy előttem írták az előváladék is tartalmaz életképes spermákat, ezért sem biztonságos a megszakításos védekezés...

de a teherbeesés nem csak azon múlik, h szűz e valaki vagy sem, hanem van e éppen ovilációja (kérlek nézz utána az idegenszavak szótárában...) stb stb.

mielőtt nagyfiút játszol, nem ártana utána nézni a gyereknemzés örömeinek, hátrányainak, működésének, h ilyen hülyeségeket ne kérdezz!

és 16 évesen meg lehetne annyi eszed, h van a zsebedben egy koton, pláne, ha barátnőd van... minden korodbelinek ott motoszkál az agyában a sex, ha van barátnőd, előbb utóbb ráveheted, de nem tudod, h mikor van az az akármikor, hát tegyél be egy kotont a zsebedbe - és még inponálóbbnak is tűnsz majd a barátnődnek, h még ilyenekre is gondoltál! ami ráadásul nemcsak a gyerektől, de különböző fertőzésektől, gombától (amit uszodában össze lehet szedni) véd meg mindkettőtöket!

na, hajrá!

2009. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy érdeklődöm mi lett veletek Jozefka?

Bevette a gyógyszert a csajod?

2009. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
0%
Tarkólövés... Általában egy fiatal nő 3 hónap alatt esik teherbe, szóval nem valószínű. De volt, aki az első orális szextől terhes lett, annyitól, hogy a szájába élvezett a fiú, megcsókolta, és orálisan kielégítette. Szóval LEHET terhes, ne legyetek hülyék... Nem kell mellétek egy harmadik gyerek.
2009. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
80%

Kikered magadnak, hogy te nem vagy HULYE, pedig sajnos az vagy. Fogalmad sincs az egeszrol, miutan itt joszandeku emberek eloszor higgadtan majd mar - az ertetlenseged miatt - idegesen probaltak segiteni es magyarazni, te akkor sem ertettel semmit, rendre a fogamzasgatlo tablettarol beszeltel...


Most ezek utan mit varsz? Te egy hulye vagy.


Remelem nem lett gyerek, mer' akkor az most nagyon megszivta!


/ a tobbiektol elnezest kerek, de felhuz a kretenseg /

2009. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
na a esemény utánitól hamarabb megjön a menzesze és akkor nincs gyerek ugyebár!? :D
2009. márc. 8. 21:18
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!