Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lehetett...

Szerintetek mikor lehetett peteérésem? Van még esély babára?

Figyelt kérdés

Az alaphőm nem jól húzta be a ciklus.hu, mert nem mértem az elején. Ma teszteltem egy negatívat. Remélem csak korai volt. Semmilyen tünetem nincsen, de ez még nem jelent semmit.


A görbém:


[link]


2011. ápr. 10. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14. napon volt pé. Ez alapján a teszt korai, mert ha azonnal meg is termékenyült, akkor is csak a 9. napon jársz, és az esetek nagy részében a hcg a beágyazódás befejeződése után kezd el termelődni, ami a 12. nap.

Jövő hét második felében tesztelj.

2011. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon korán teszteltél. Általában 29 naposak a ciklusaid? (az előző, ahogy néztem, 29 volt). Teszttel még várj min. 4 napot. Eléggé cikk- cakk a görbéd. Mennyi szokott lenni az alaphőd? A sok "lyuk" miatt én nem nagyon tudom megmondani, mikor lehetett peteérésed, mert ha pl. 36,8 fok az alaphőd, akkor még nem is volt, ha viszont 36,5 körül van, akkor akár a 14. napon is lehetett.
2011. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


előző három hónapban 36,6-ra húzta be a ciklus.hu az alaphőmet. Nem tudtam eldönteni, mikor lehetett peteérésem, s nagyon megörültem a mai magas hőnek, ezért teszteltem. Ebben a hónapban amikor nagyon fájt a petefészkem az érdekes volt, mert 25-én hajnalban fájt, de az még nagyon korai lett volna, meg az utána mért hő is igazolja, hogy később volt a peteérés. Csak elvileg 14-én kellene nem megjönnie és a luteálisom eddig mindig 14 nap volt, ezért gondoltam. Igen általában 28-29 naposak a ciklusaim.

2011. ápr. 10. 11:17
 4/4 A kérdező kommentje:

a görbém mára így alakult


[link]

2011. ápr. 12. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!