Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mert már nem...

Terhes lehetek? Mert már nem tudom mit gondoljak. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Nemjött meg szerdára nem vártam,volt egy kis barnázásom de nem sokáig.Most meg olyan megjön érzésem van.Mért?
2009. márc. 1. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hát kismama a babától, tesztelj egyet reggel!
2009. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy kismama a babától?A petefészkem olyan érzékeny egy kicsit de nem tudom mitől,mintha megakarna jönni??
2009. márc. 1. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
"hát kismama, a babától"- vagyis a Miért? kérdésedre a válasz, hogy hát TERHES VAGY! szerintem, nekem is ilyen tüneteim voltak és a fiam 13 hónapos!
2009. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszike remélem igazad lesz.Csak nagyon úgy érzem megfog jönni!
2009. márc. 1. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
A petefészkem mintha egy kicsit fájdogálna és úgy érzem megjön.
2009. márc. 1. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
ez is lehet tünet, fel a fejjel!
2009. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én is hasonló helyzetben járok,de nekem vagy ma nem kellett volna megjönnie, vagy max 5-ig.Én Kedden próbálok egy tesztet ha nem jön meg addig.Az első babámnál nem voltak ilyen tüneteim(hasfájdogálás), sőt semmien elő jele nem volt, csak a testhőm volt (igaz nem ébredésnél mártem)nap közben 37 körül.Ez most is meg van. És az elsőnél, a melleim is később kezdtek el fájni, meg duzzadni.(10-12hét tájékán)

Szurkolok neked hogy a gólya legyen a dologba.MAjd írm meg légyszi az eredményt ha tesztelsz.

2009. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elmarad a menstruáció két héttel később általában már biztos eredményt mutat a teszt! (Persze rengeteg kivétel van ezalól ... ) Tehát szerintem tesztelj egyet egy pár nap múlva, de ha türelmetlen vagy és ezzel együtt nagyon kíváncsi is akkor tesztelhetsz egyet most is de célszerűbb később. Nekem közel 2 hónapot késett a menstruációm, nekem is jelentkezett a barnás folyás eleinte, hányinger, mellérzékenység, émelygés, puffadás, fáradékonyság és minden. De én nem voltam terhes (a napokban már meg is jött így nincs szükség gyógyszeres kezelésre) De ha szeretnéd a Babát akkor drukkolok, hogy sikerüljön! :) Majd írd meg, hogy milyet teszteltél!
2009. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel egy tesztet de rossz volt szerintem,mert elmosódott rajta minden,az egyik vonalka látszódott de a másik is ott volt én úgy láttam de elmosódva.Úgyhogy holnap reggel casinálok egy másikat.Majd írok holnap.Nektek volt már ilyen??
2009. márc. 4. 16:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mitől van az hogy általában esténként fáj a hasam,napközben meg nem?
2009. márc. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!