Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben, Dr Juhász Alpár...

Debrecenben, Dr Juhász Alpár Gábor? Aki nála szült, aki hozzá jár kezelésre? Pozitív, negatív történetek, esetek?Minden érdekelne...

Figyelt kérdés
Bármilyen információ érdekelne.
2009. márc. 2. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy ilyen régi kérdést miért emeltél ki? Még mindig nem sikerült teherbe esni?


Én egyébként nála szültem, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Egy végtelenül kedves, figyelmes, rendes ember, őt még nem fertőzte meg a pénzéhes orvosi társadalom! Ügyeletes volt mikor szültem, amúgy őt akartam megfogadni, csak akkor még úgy volt, hogy mikor szülök szabin lesz, ezért nem vállalt el. A gyerkőcöm viszont úgy döntött, ő megvárja míg a doki újra munkába áll (túlhordtam 5 napot)! :D Több ismerősöm is szült nála, volt akinek fogadott dokija volt, mindegyik csak dicsérte. Aki megfogadta, azoktól a vizsgálatokért nem kért pénzt. Én egyébként 30.000,- Ft-ot adtam, azt is alig akarta elfogadni.


Mire vagy még kíváncsi?

2010. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :) Csak azért emeltem ki, mert most nézegettem a régi kérdéseimet és láttam, hogy akkor nem érkezett rá válasz, hááááááát gondoltam kíváncsiságból kiemelem, hátha jön most rá válasz. És egy érkezett:) Már megszültem:) Nála:)
2010. aug. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!