Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Corax Be...

Mi a véleményetek a Corax Be Sure Direct terhességi tesztről?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy tíz napos terhességet kimutat.

Kinek mi a véleménye erről a tesztről!


2011. ápr. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó véleményem van róla,igaz,hogy kb 2 hetes terhességet mutatott ki,amit előtte a facelle még halványan sem!Szerintem nagyon jó!
2011. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mármint úgy érted, hogy peteéréstől számított 2 hét?

ma reggel teszteltem egy facelle-lel de negatív lett, akkor ha holnap nem jön meg péntek reggel tesztelek a corax-al.

2011. ápr. 13. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mikor volt peteérésem,de későn,mert előtte 35 napos volt a ciklusom,megmondom őszintén,akkor nem volt pénzem 3-4 csomag ov tesztre,de most már nem is bánom :) ,de igen,biztos hogy onnantól.Végül is ahogy rendesen 29. napra meg kellett volna jönnie, nekem onnantól 3 hétre rá,de ez azt mondta a doki,hogy a késői ov,ill. megtapadás miatt van,de én előtte nem próbálkoztam ezzel a tesztel,mert azt hittem,hogy nem is vagyok terhes.Sztem próbáld ki
2011. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!