Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az már nem jó jel, ha a héten...

Az már nem jó jel, ha a héten kellene megjönnie (amit nem várok) de pár napja barna folyásom van! Van olyan hogy barnázás mellett terhes valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan,de nekem is késett majd barnáztam 1 napig aztán megjött.Kívánom hogy neked sikerüljön.
2011. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még bármi lehet.

Van akinél jót jelent, van akinél mensi előjel. :(

2011. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem babát jelentett. :)
2011. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, Én is pont így vagyok!Péntek körül nem várom, de ma elkezdtem barnázni...:(

Megkérdezhetlek Kedves Utolsó, hogy meddig barnáztál (milyen mennyiségben?), és végül hogy volt neked, hogy babás lettél??Hány nap után lett pozi a teszt?

2011. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is péntekre nem várom és furcsa tüneteim vannak és néha barnázásom is van, ami nem folyik ki, csak egyszerűen van, ha felnyúlok, barna...de nem mindig.

A ciklusban többször is előfordult most velem valamilyen maszatolás, de csak nagyon jelentéktelen mértékű, épp hogy észrevehető és inkább halvány barna volt meg rózsaszín. Most mensi előtt már sötétebb. És pár napja hányingerem van.

18:51-es!

Én is kiváncsi vagyok hogy neked hogyan zajlott ez a barnázás, ami végül babát jelentett??? Na és a hőd hogy alakult a barnázás alatt, erre nagyon kiváncsi lennék!

Amúgy Gratulálok hozzá!!

2011. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!