Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cysta okozhat erős alhasi...

A cysta okozhat erős alhasi fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Okozhat. Nekem is volt és bizony fájt a hasam. Mintha meg akarna jönni.
2009. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen a petefészek ciszta okozhat bizony pont erről olvastam egy cikkel nem rég.

Belinkeljem elolvasod?

2009. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,az utolsó mensim óta szinte minden éjjel görcsöl az alhasam most vagyok a 16. napon .Iszonyúan tud fájni dokihoz csak a következő héten tudok menni kb. 3 hónapja voltam rákszűrésen minden rendbe volt.Baba procject van az ovu tesztem poz. volt ,ha cystám van akkor nem is jöhetett össze a terhesség?
2009. márc. 3. 09:17
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolót meg kérném hogy másolja be.

köszi:)

2009. márc. 3. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:

2, vagyok

De összejöhet a terhesség ciszta esetén is ha keresőben visszakeresed sokan vannak akik cisztával lettek babásak de itt van kettő cikk érdemes elolvasni.


[link]


[link]

2009. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ui:

Miből gondolod hogy esetleg cisztás vagy?

Ki is szokott maradni a menzid?

2009. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem szokott ki maradni a mensim pontos 28 napos ciklusaim vannak , napok óta erős alhasi fájdalmak miatt gondoltam a cystára.

köszi mindenkinek

2009. márc. 3. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehat hogy csak felfáztál az is okozhat hasi fájdalmakat
2009. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát bármi lehet mert még olyan igazi fel fázásom se volt és mondjuk lehet hogy igazad van mert elég sűrün járok pisilni
2009. márc. 3. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy jártam. Ameddig meg van ciszta, nem igen jön össze a baba. Mivel valószínűleg a hormonváltozás okozta neked is, a következő mensi után magától el fog múlni, főleg, ha folyadék van a közepén. Ezért nézesd meg ultrahanggal. Nekem novemberben volt cisztám, néha nagyon beleszúrt, de folyamatosan éreztem, hogy nem stimmel ott valami. Először én is azt hittem, felfáztam, de sem a meleg vizes fürdő, sem a pihenés nem használt, ugyanúgy fájt. Ekkor mentem dokihoz. A decemberi mensi zátn felszívódott a ciszta, januárban és februárban még megjött, de márciusban már nem!
2009. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!