Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, kevés és rövid...

Negatív teszt, kevés és rövid ideig tartó más mensi, emelkedett hő, MI A BAJOM?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve! A mensim korábban jött 1 nappal (14-én jött), kevesebb volt, nem volt görcs, nem volt nyálkahártyadarab, az egész 1 napig tartott. A hőm pedig csak egy kicsit esett le ekkor 36,7 volt. Ma már semmi vérzésem nincs és 36,8-at mértem! Ilyenkor már 36,5 szokott lenni, mivel ennyi az alaphőm. És mivel 36,8-at mértem, teszteltem x-epillel és negatív lett.

MÉGIS MITŐL EMELKEDIK A HŐM ÉS MIÉRT NEM ESIK LE, HA NEM VAGYOK TERHES??? Vagy lehet ott volt, csak nem tudott beágyazódni, azért van még magas hőm? Nagyon szépen megköszönöm, ha valaki tudja a választ, mert én ezt nem értem!


2011. ápr. 16. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Tesztelj egy másik teszttel. Nekem is halványka volt az X-epil 1 napos késésnél, holott más tesztek már erős pozit mutattak. Egy próbát megér!

Drukkolok!

2011. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát majd pár nap múlva tesztelek másikkal, ha továbbra sem fog leesni a hőm.

Amúgy meg kedden délután megyek dokihoz. Ő tudni fogja a választ a kérdésemre vajon???

2011. ápr. 16. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:

szia, hasonló helyzetben vagyok sajnos....

ez az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ha nem jön meg pár napon belül, tuti megyek orvoshoz, mert ha nem baba, akkor valami nagyon nincs rendben.

2011. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Igen, én is hasonlóan vagyok, nekem is sokszor előfordult ilyen pecsételés ebben a ciklusomban ovuláció után. De jelentéktelen mennyiségű. És a vérzésem hamarabb jött és másabb volt de piros, viszont rövid ideig tartott és kevés volt.

De nekem az egészben tényleg ez a legfurcsább, hogy miért nem esett még mindig le a hőm?

Amúgy olvastam egy olyat is, hogy lehet olyan is, hogy amiatt, hogy most a másik petefészekből szabadult ki a petesejt és ez járhat ilyenkor magas hővel mensi után...de nem tudom, ez igaz lehet-e, mindenesetre én éreztem most, hogy nem a jobb oldalnál hanem a bal oldalnál is történt valami...az is lehet, most ezért magas. Vagy még olyan is lehet, hogy a sárgatest cisztává alakult át és progit termel és ezért magas a hő most...de remélem hogy nem ez a helyzet nálunk. :(

Kiváncsi vagyok, doki fog-e tudni valamit mondani ezzel kapcsolatban ha megyek hozzá kedden...

2011. ápr. 16. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok, aki hasonló cipőben jár:

nekem a vetélés után azt mondta a dokim, hogy valószínüleg alacsony a progeszteron szintem, azért is ment el a babám februárban, hogy mitől passz, mivel van már egy 2,5 éves kisfiam és vele semmi gondom nem volt. mindig is volt 2-3 nap barnázgatás mensi előtt, de 1 hét soha....a hőmet meg nem mértem, ezért nem tudom mihhez viszonyítani, hogy a hüvelyben mért 37,2 magas vagy alacsony. Kaptam gyógyszert is, amit rögtön szedni kell, ahogy pozi a teszt, nehogy emiatt menjen el megint a baba. ezért is idegeskedek, hogy mi van ha mégis baba és nem tudom, és nem kezdem el időben szedni stb....

egyébként 2 nappal ezelőttig meg voltam győződve, hogy meg fog jönni, voltam futni, meleg fürdőztem, még bort is ittam, állítólag segít meghozni a menstruációt, ehhez képest sehol semmi, aztán gondolkodtam, hogy nagyon hülye vagyok, mert mi van ha mégis baba, komolyan mondom kezdek bedilizni....:(

2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem is az bosszant a legjobban, hogy lehet hogy ott a baba, és én erről nem tudok, mert jön valamilyen vérzés és elmegy a baba is. És lehet, hogy ez párszor így van, és én nem tudok róla, így nem is tudok védekezni ellene, hogy megmaradjon, mert úgy fogom fel, hogy nincs, mivel volt vérzésem. Lehet, hogy csak valami nagyon kevés segítség kell ahhoz, hogy kisbabám legyen, csak ki kéne deríteni az okot, hogy mivel kéne rásegíteni. Hát ezért is megyek majd most dokihoz és kifejezetten kérni fogom tőle, hogy írjon fel valami gyógyszert vagy akármit, ami azt segíti, hogy ha sikerül a baba, akkor ott is maradjon! Mert könnyen megeshet, hogy van és volt is, csak eltávozott és én meg ugye nem tudok róla már, csak gyanakszom amikor vannak tünetek, aztán eléggé meglepődve ér, hogy aztán a sok tünet ellenére jön a mensi...tehát itt valami tuti nem stimmel. Vagy ha meg valami hormonális zavar lépett fel most nálam, akkor legalább az is ki fog derülni dokinál. Csak azt nem tudom, mitől lehet most hormonális zavar, hiszen az égvilágon semmit nem szedek ami bekavarna. Akkor meg mitől, ha eddig minden jól ment. Szóval vannak furcsaságok. :(
2011. ápr. 16. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ultrahangon valószínűleg még nem fognak látni semmit, el fognak küldeni laborba.... szerintem inkább teszteljetek, minthogy ilyen korán dokihoz mentek.
2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na nálam ma esett le a hő: 36,5 lett ma. Úgyhogy csak késett a hőleesés, és azért jöttek ki a pattanások is később és nem mensi előtt, mert még csak most esett le a hőm. Én már csak azt nem értem, hogy miért ilyen későn esett le a hőm. Na mindegy, ez van, most már ebből tudom, hogy nincs baba sajnos. :( De attól még megyek kedden dokihoz, mert már régóta nem jön a baba és kérek tőle valami tanácsot.
2011. ápr. 17. 07:35
 9/10 A kérdező kommentje:
HÁT ÉN EZT NEM ÉRTEM, MA MEGINT FELMENT 36,7-RE!!
2011. ápr. 18. 08:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet. Akár már X-epillel is lehetne, már annak is tutira ki kell mutatnia!

Írd meg az eredményt.


Megy a drukk!


19 hetes km

2011. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!