Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Lehet kérni a nődokit,...

Lányok! Lehet kérni a nődokit, hogy egy hónapig figyelje, mi történik odabent, s ha nem lát peteérést, vagy azt lát, de nincs repedés, akkor elkezd kezelni?

Figyelt kérdés
Tehát én szeretném, ha megnézne, nem ő mondta, hogy menjek vissza. Pusztán megnyugtatásként szeretném. S igazából meg ha valami nincs rendben, akkor előbbre lennék, ha már az utána lévő hónapban elkezdénk valamit, nem? Vagy hülyeség ilyet kérni tőle? S nem fogja azt mondani, hogy túl nagy a "sűrűségem" nála, ne nyüzsögjek ennyit? :)
2009. márc. 3. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki nem válaszol nekem? :(
2009. márc. 3. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az orvosod csak indokolt esetben fogja elvégezni.Tehát mondjuk akkor,ha 1 éve próbálkoztok és nem jön a baba!
2009. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:( Ez nem volt jó hír! Nem vagyok róla meggyőződve, hogy meg is reped a tüszőcském! Akkor ilyenkor nem tehetek mást, mint várok?

Azért örülök ám, hogy válaszoltál! :) Köszönöm!

2009. márc. 3. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan kérdezd meg az orvosod, ha ez téged megnyugtat! Én is ezzel a problémával küszködöm.. Már több, mint egy éve várunk a babára, úgy tűnik minden rendben. Óramű pontossággal működik a testem, de mégsem vagyok biztos benne, hogy az a bizonyos kilökódés valóban megtörténik. Az én dokim azt mondta erre a kérdésemre, ami benned is felmerült, hogy menjek endokrin rendelésre,ahol minden kiderül.. Tegnap voltunk a párommal.. A 21. és a köv menzi 3. napján (ami remélem már nem jön el.. )kell majd mennem vérvételre, ahol mindent megnéznek majd, a páromat is megvizsgálják majd.. A 21. napon azért kell sztem menni, mert akkorra, ha van kilökődés elegendő mennyiségű progeszteron termelődik.. Ami egyértelműen megmutatja, hogy mi a helyzet.. Ha mindent rendben találnak, akkor jön majd a petevezető átjárhatósági.. Tehát amíg nem derítik ki, hogy hormonálisan ok e minden, addig nincs mit tenni, várni kell.. :(
2009. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ... már kezdtem aggódjni, hogy csak bennem merült fel ilyen, s mindenki csak azt csinálja, amit a nődoki mond neki.

Akkor asszem én is "nekiszegezem" majd a kérdést! :) UH-val nem látja ezt? Mármint a sárgatestet, mert ha van repedés, akkor azt kell, hogy lássa, nem?

Köszönöm szépen a választ, most azért megnyugodtam!

2009. márc. 4. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, hogy olvastam valahol egyszer, hogy UH-val látható a megnövekedett sárgatest, de nem vagyok benne biztos.. Ha megkérdzted a dokid, akkor légyszi jelezz vissza, hogy mit mondott! :)
2009. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meglesz! :) Kb két hét múlva megyek! Majd megírom, mit mondott!

Szép napot! :)

2009. márc. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!