Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett volna megjönni...

Szerdán kellett volna megjönnie, de nem jött meg hála istennek. Pénteken volt egy kis barnázásom, azóta semmi.A petefészkeim nagyon érzékenyek néha mintha fájna is. Most meg semmi. Ez már baba jele lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
esetleg tesztet nem csináltál?
2009. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted múlthéten szerdán kellett volna megjönnie? Mert ha igen, akkor már tesztelhetnél egyet, nem?

Szorítok!

2009. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bébi, de nem szabad elkiabálni. Várj egy pár napot, és csinálj egy tesztet! :)
2009. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés elmaradása gyanússá teszi a dolgot, de teszt nélkül biztosat nem lehet állítani
2009. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Múlthét szerdán igen.Csináltam tesztet pénteken de negatí volt sajna.Holnap reggel csinálhatok egyet??
2009. márc. 3. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
persze. majd ird meg mi lett.
2009. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csináltam ma reggel egy tesztet de szerintem rossz volt a teszt mert minden elmosódott rajta,egy vonal rendesen látszott majdnem de a második is ott volt szerintem de elmosódott máshová.Úgyhogy holnap reggel egy másikat csinálok.nektek volt már ilyen??
2009. márc. 4. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt ilyen. ma reggel akkor megcsináltad? mi lett?
2009. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!