Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után vérzés (sztem...

Beültetés után vérzés (sztem mensi! ) ezután kiderült, hogy mégis terhesség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést!
2011. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy volt-e valaki így? Kicsit bután tettem fel a kérdést.Bocsi
2011. ápr. 20. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azt nem érti az első, hogy a nemvártkor van a vérzés?
2011. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány napja volt a beültetés?
2011. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húúú, ez még mindig nem tiszta. Szóval beültetés után megjött akkor amikor kellett vagy esetleg előbb? Vagy rögtön a beültetés után véreztél? Mert ha akkor jött meg amikor kellett, hogy megjöjjön, akkor nyilván nem vagy terhes. De ha előbb és nem rendes vérzés, akkor még lehet esély.
2011. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Közvetlenül a beültetés után tapasztaltál vérzést? Ha igen,akkor ez lehet attól,hogy nem tudták a katétert a méhszájon át simán bevezetni, és megkellett csípniük ahhoz,hogy a méhedbe tudják vezetni. ez járhat pill.nyi tűszúrásszerű érzéssel, amikor csinálják. és utána pici vérzés előfordulhat,ahogy a méhszájat megfogták.de ez hamar elmúlik és ez nem mensi. (nekem pénteken volt a 4.lombikom, én így jártam) ha viszont arra gondoltál,hogy mensi idejében jelentkezik a vérzés, attól még igen lehetsz babás. erre is én volnék az élő példa: második lombiknál augusztusban mensi idejében nega.teszt, vérezni kezdtem,igaz gyengébben mint egy rendes mensikor,és két nap vérzés,egy nap barnázás volt. majd rá két hétre rosszullettem, szúró érzés jobb oldalon, barnázás, hányinger,szédülés. Kiderült 6 hét 2 napos babás voltam, méhenkívüli és megrepedt a petevezető is, ezért azonnal megoperáltak. Tehát a vérzés önmagában nem zárja ki a terhességet.
2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!