Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A luteális szakasz hossza...

A luteális szakasz hossza változhat vagy minden honapban ugyanannyinak kell lennie? 24-28 naposak a ciklusaim ma vagyok a 27. napon, ilyen gorbével mikor lehetett a peteérés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 5. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia a luteális szakas hossza 14-16 nap ha ettől eltér valami nincsen rendben, én a pédet a görbéd szerint a 18. napra tenném nem oda ahova a progi huzta szerintem kicsit kitolófott ebben a hónapban de szépen alakul a hőd szépen látszik már a trifázis minden esélyed megvan a babóra csak ne essen le 36,8 alá és akkor lehet hogy gratulálhatunk de mivel késöbb volt a péd ezért a luteális szakasz is tolódik ezért ha a saját számításodnál nem jön meg ne éld bele magad hanem számolj min 14 napot és ha onnan késik akkor tesztelj de drukkolok és ird majd meg mi lett.
2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon a vàlaszod!!!!!!!!!1
2009. márc. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!