Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortuszt követő hónapban...

Abortuszt követő hónapban mekkora a teherbeesés esélye, mikor van peteérés?

Figyelt kérdés

Elképzelhető hogy 3 héttel abortusz utáni együttlétkor teherbeessen valaki?

(egyébként missed abortusz volt, szívleállás miatt 9 hetesen, akartuk volna a babát... az orvos azt mondta pár hónap múlva lehet elkezdeni megint próbálkozni... 3 hét után volt kontroll, akkor azt mondta az orvos szépen rendbejöttem, lehet szexuális életet élni. Megszakítással védekeztünk, a 23. napon történt az aktus, viszont már 35 nap is eltelt az abortusz óta-elvileg ugyan úgy 28 napra kéne megjönnie ha jól tudom... Nagyon félek ha netán terhes lettem, az abortusz miatt elvetélek)Szóval a kérdésem, abortusz után van e egyáltalán peteérés, ha van akkor is a 14. napon, vagy lehet össze vissza? pl esetemben a 23. napon?

A


2009. márc. 6. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát biztos hogy kell a szervezetnek egy kis idő amíg észhez tér. ezért kellene várni. Nekem a méhenkívüli terhességem után 2-3 hónapot kellett várni, hogy rendesen megjöjjön a mensim. A te esetedben is így van. Attól persze lehet egy kóbor petesejt, de hát ha megszakítással védekeztetek, akkor kicsi a valószínűsége, hogy megfogant. Azért ha idegesít a dolog csinálj egy tesztet a 23. nap után 2 héttre. És utánna meg védekezettek gumival!
2009. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missed ab. után egyszer jött meg a menzim, a következő hónapban pedig már + tesztem volt! Ne aggódj, ha terhes vagy, nem lesz baj! Nekem is 8-10 hetes körül halt el az embrióm. Ha terhes vagy azt jelenti, hogy a szervezted készen áll az újabb terhességre. Nekem azt mondták, hogy az első babáknál azért szokott gond lenni mert az évek alatt a szervezetben felgyülemlett méreganyagot magukba szívják. Így a következő terhességnél a szervezet "tiszta lappal" indul. Egy ismerősöm mesélte, hogy neki nagyon sok ismerőse van, akiknek az első vetélés/missed ab. után egyből újra teherbe esett és egészséges kisbabája született. Nekem is már 6 hónapos a kisfiam!


Sok sikert és nyugalom!!!!

2009. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van esély a babára. Én az én missed ab-om után sok heyen utánaolvastam, és nem egy eset volt, - egy orvos elmondása szerint, akik 1 mensit sem vártak, és besikerült a kistesó. ;)

Kívánom, h jól legyen minden, bárhogy is van...

Nekem is 3 hete volt missed ab, mi is együtt lehetünk már... Én ovutesztelek, hátha segít, és kikerüljük így a PÉ-t.

2009. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugtattatok!

Az első válaszolótól kérdezném, hogy azt hogy érted hogy pár hónapot kellet várni míg rendesen megjön? Addig egyáltalán nem volt, vagy pedig meg jött csak össze-vissza rendszertelenül?

Köszi előre is...

2009. márc. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!