Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a 4. napig egyáltalán...

Nekem a 4. napig egyáltalán nem volt menzeszem, de az 5 és 6. napon kicsi barnás folyás és még egy két csepp vérzésem is van. Nem jött meg normálisan a menzeszem. Szerintem nem vagyok terhes. De mi lehet velem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 07:49
 1/4 A kérdező kommentje:
kérlek sürgősen válaszoljatok!köszönöm
2009. márc. 6. 07:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan számolod a 4. 5. 6. napod ha nem jött meg? A ciklus első napja a vérzés első napja. De ha neked ilyen nem volt akkor 2 dolog lehet terhes vagy, vagy a hormonjaid szórakoznak, esetleg ciszta. Tehát csinálj egy tesztet és menj el orvoshoz.
2009. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem úgy érti,hogy késett 4napot.Majd az 5.és6.nap jött ez a barnás dolog.De javíts ki kérlek,ha tévedek.

Hihetetlen,de egy cipőben járunk.Annyi,hogy nekem nagyon fáj a mellem is.Vagyis idegesít a melltartó.De nagyon.Neked van esetleg más tüneted is?Tényleg jó lenne ha tudhatnánk mi ez.Mert ugyebár bármi lehet...

2009. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen úgy értem,hogy a menzeszem ma késik 6 napja,mert nem jött meg normálisan úgy ahogy szokott.

nem tudom,hogy most végezzek e tesztet,mert dokihoz nem tudok így elmenni,hogy egy kicsit vérzek is.tüneteim,már a 4.napon elmúlt.akkor is csak olyan hasgörcs gyötört,mint a menzesz előtt.ráadásul a petefészkem környékén nyomásra elég érzékeny.Nem tudom,hogy mitől?

2009. márc. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!