Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DM-es One Minute nevű teszttel...

DM-es One Minute nevű teszttel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmutatta,hogy terhes vagyok:D (ja,előtte párszor meg megnyugtatott,hogy nem vagyok,csak késik :D)
2011. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És úgy érvényes lehet, hogy nem azonnal jelenik meg a 2. csík csak később?
2011. ápr. 26. 18:26
 3/12 A kérdező kommentje:
amikor nem voltál terhes, akkor időn túl sem jelent meg a 2. csík?
2011. ápr. 26. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is eddig jól működött, nincs rá panaszom. Nekem azonnal mutatta az eredményt:)
2011. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem jelent meg időn túl sem...Túlparáztam,így miután kidobtam,pár óra múlva még ránéztem a kukában is,és csak egy csík volt.

A másik meg,mikor terhes lettem,időn belül jelent meg.

2011. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor talán egy ici-pici reményem még lehet...

Nekem időn túl megjelent a 2. halvány csík. 2 ilyenem van, mindkettőn megjelent időn túl. Valamint egy másik fajta teszten is megjelent egy nagyon halvány 2. csík, lehet az is időn túl. Mindhárom teszten egyértelműen ott van a 2. halvány csík. De nem rögtön jelentek meg, ezért félek.

2011. ápr. 26. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem halványat mutatott, igaz én véreztem is mensi idején de csak egy napig és alig volt, aztán csináltam teszteket, volt köztük one minute is, halvány volt, és nem erősödött, még két hét múlva is halvány volt, már beleőrültem szinte. Aztán kiderült, hogy méhen kívüli.
2011. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héten kimutatta:)
2011. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jajj, csak méhenkívüli ne legyen! De akkor görcsölnék, nem??

Nekem is volt 1 nagyon kevéske vérzésem görcs nélküli és hamarabb jött akkor 1 nappal.

Nem tudom amúgy mit gondoljak, nem lehet hogy átver a teszt?

2011. ápr. 27. 08:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem voltak görcseim, semmi, egyszerűen csak a teszt nem erősödött, a doki azt mondta, lett volna görcsöm és szúró fájdalmam pár napon, héten belül de akkor már késő lett volna, és igen , az is lehet, hogy rossz a teszt, ezért a legfontosabb, hogy ne halogasd a dokit, hanem nézesd meg magad ultrahanggal.
2011. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!