Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű és fagyöngy teát...

Palástfű és fagyöngy teát hogyan kell inni? Nektek használt?

Figyelt kérdés
Vettem ma palástfű és fagyöngy teát,mert hónapok óta próbálkozunk a családalapítással,és úgy gondoltam,kipróbálom ezt a módszert,hátha sikerül.Hogyan igyam?Egy nap hányszor,és melyiket melyik napján a ciklusnak?Úgy tudom,a palástfű teát a ciklus második felétől kell inni,de nekem nem napra pontosan 28 napos a ciklusom,28-33 naposak szoktak lenni.Egyébként tapasztalatok erről a két teáról?
2011. ápr. 27. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fagyöngy teát magas vérnyomásra szokták inni! Szerintem a cickafarkra gondoltál. A ciklus első felében kell a cickafarkat,ez segíti a peteérést. A második felében a palástfüvet, ez a beágyazódást segíti. Napi 2 csészével lehet tinni, úgy tudom.
2011. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Maria Treben Női bajok könyvében olvastam,hogy a fagyöngy menstruációs problémákra és meddőségre is jó!
2011. ápr. 27. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó bizony, én csak a fagyöngyöt ittam! Napi egy csészével, cukor nélkül, natur.Két hónap után terhes lettem, pedig előtte a lombik sem sikerült.Mensi elmúlásának napján kezdtem inni, hat hétig. Utána jött volna négy hét szünet.
2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen?Gratulálok!:)

Nagyon remélem én is,hogy a tea-kúra meghozza a gyümölcsét...:)

2011. ápr. 27. 16:28
 5/11 sumergo ***** válasza:
Ha maximálisan ki akarod aknázni a fagyöngy tea hatóanyagait, akkor legjobb, ha hideg vizes áztatással készíted( víz felforral, lehűt, egy csapott evőkanál teafüvet a csészébe, erre a lehűtött víz 12 órán át áztatni.) Állítólag így több lesz benne a hatóanyag. És valóban, nem csak erre jó, mert minden belső szerv vérellátását javítja. Én is használtam, meddőség miatt, csak én tinktúrát ittam, és tökéletesre beállította a vérnyomásomat is! :-)
2011. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ám, hideg vízbe kell áztatni!Én is úgy csináltam.
2011. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 20:54-es!

Sikerült teherbe esned a tea fogyasztása után?Mert azt nem írtad,csak a vérnyomás helyreállítását.

2011. ápr. 28. 14:08
 8/11 sumergo ***** válasza:
12+3 hetes vagyok :-)
2011. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Ha megkérdezhetem,mennyi ideje próbálkoztatok akkor már amikor elkezdted inni a fagyöngy teát?És hány hónap után sikerült,miután elkezdted a teát?Köszönöm a válaszokat!:)

2011. ápr. 28. 19:13
 10/11 sumergo ***** válasza:

Ez nálam kicsit bonyolult volt, méhenkívülim volt, kivették a petevezetékeim, ezért nem volt más lehetőség, mint a lombik. De azok is sorra sikertelenek voltak, és nem tudták az orvosok, hogy miért. Fel sem tudom sorolni itt, hogy mennyi kivizsgálás volt, és sehol nem találtak semmit, ami miatt a lombik ne jöhetett volna össze.

Az utolsó lombikot úgy időzítettük, hogy előtte a Gyuri bácsi babaváró tearendszerét végigcsináltuk. Ennek része, a 6 hetes fagyöngytinktúra fogyasztás. Az utolsó lépést(, melynek része a hüvelyi irrigálás is,) úgy időzítettük, hogy akkor kezdtük a lombikot, a petefészekstimulációt.

Ha azt mondom elsőre sikerült a teákkal, akkor nem hazudok. Előtte 7 évig tartott a szenvedés, a méhenkívülikkel, inszemekkel,és lombikokkal sikertelenül.

Már leírtam többször, hogy nekem elsőre babát hozott ez a tearendszer, szerintem egy próbát megér. Hogy ebből kiragadva a fagyöngy és palástfű mennyire elég, azt nem tudom, de ártani biztosan nem fog.

2011. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!