Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos szedni valamilyen...

Fontos szedni valamilyen magzatvédő vitamint, ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk babát és elkezdtem szedni vitaminokat (Elevit, Gravida, Hipp Natal), de az 1iktől rengeteget híztam, a másiktól hánytam szóval egyik sem volt jó nekem sajnos :( Muszáj vitamint szednem? Nem elég csak a sok zöldség, gyümölcs?
2009. márc. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha tudatosan készülsz az anyaságra,de nem kell átesni a ló túloldalára sem.Sokan már csak akkor kezdik el szedni,amikor megtudják,hogy teherbe esett(én is),és attól még egézséges babájuk születik.Szedj csak folsavat,és ha teherbe esel,ráérsz elkezdeni az Elevitet.
2009. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Gravidát szedem, de csak este, mert amikor reggel szedtem, akkor nekem is hányingerem lett tőle.
2009. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,5 évig nem jött a baba. 2 hónapig szedtem a Gravidát és sikerült. Az biztos hogy ártani nem ártasz vele.
2009. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folsav tabletával kellene próbálkoznod.
2009. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem a teherbe esés előtt, aminek nagyon örülök így utólag, mert az első 16 hétben annyira hánytam, hogy szinte semmi táplálék nem tudott felszívódni, vitamin meg pláne, minden zöldség-gyümi 5 percen belül távozott a bejáraton.

Amióta nem hányok, hetente egyet szedek. nem szeretnék óriásbébit.

2009. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gravidiától és is hánytam, az Elevittől székrekdésem volt. Most Folsavat és cickafark bogyót szedek. Állítólak még az E-vitam is jó. Férfiaknak cinket, E-vitamint és ginzeng gyökeret ajánlanak.
2009. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én Femibiont szedtem, ami nagyon bevált, semmi bajom nem volt tőle.És ami még fontos, hogy megtalálható benne a jód is ami pl.az elevitben nincs!Ami még nagyon jó a Hipp Natal, és persze a sok zöldség gyümölcs főleg a spenót,sóska,brokkoli,cékla.
2009. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Sokat segítettetek! Köszönöm!
2009. márc. 7. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!