Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi lennék, hogy akinek...

Kíváncsi lennék, hogy akinek még 1 hete van a nem vártig érez-e valamit?

Figyelt kérdés
Nekem felpuffadt a hasam már hét elején, és fájt(fáj) mintha már most megakarna jönni, pedig még bőven van idő. Én nem hiszem, hogy ez jó jel lenne. ja, és vízes folyásom van!
2009. márc. 6. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hét van a nemvártig. Most elöször történt velem az, hogy a hőm leesett peteérés után 4 nappal, majd ismét emelkedik, közel 37 fokos, lehet h a beágyazódástól? 1 éve próbálkozunk, már nagyon várom. Amúgy pár napja folyamatosan szúrkál a hasam, ami megintcsak nem volt még soha. :)
2009. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha egy heted van a nemvártig az azt jelenti hogy mostanában ágyazódhatott be max.

De mivel a méhed várja a beágyazódást úgy ahogy minden hónapban ezért elkezd megvastagodni és azért érzed a puffadást. Ha nem lesz beágyazódás akkor levállik és az a menstruációd.

2009. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy korábban szintén felpuffadtam menszesz előtt, de nem ennyire,és nem ilyen korán.

A hőmet sajnos nem mérem, bár hőhullámaim vannak nap közben, mintha hőemelkedésem lenne.

Nem merem beleélni magam semmibe, mert már mi is lassan 1 éve próbálkozunk sikertelenül.

2009. márc. 6. 20:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggel rózsaszín volt a wcpapír egy kicsit,és ennyi.A hőm nem tudom most,mert a lányomtól elkaptam a bacit,és másfél napha hőemelkedésem van.Nem tudjátok,hogy ez árt-e a beágyazódésnak?A mellbimbóm fáj szokásosan a pé.utáni fájdalommal.
2009. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Húh én úgy hallottam, h a láz megakadályozhatja a beágyazódást. De a hőemelkedés nem akadály.
2009. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem merek neocitránt inni,csak sok tea,panadol,homeos bogyó.Bocsi,hogy belekérdeztem!!!!
2009. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ne viccelj, ez fontos dolog! Egyébként egy szerintem, ha nincs magas lázad gond nem lehet, ráadásul a a folyásod bíztató, azt mondják ez a beágyazódás jele lehet.

Hát nekem ilyenem nincs :(

2009. márc. 6. 20:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem még sose volt ilyen!Nem emlékszem,hogy a lányomnál tapasztaltam volna.Csak azért nem ilyedtem meg,mert itt olvastam,hogy szokott pecsételni beágyazódáskor.Mire jó ez az oldal!!!Elötte a hőm szépen emelkedett.

[link]

2009. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hetem van még. 3 nappal ezelőtt eléggé szurkált a hasam alja, most nem szurkál inkább olyan mintha feszülne. Ingerlékeny vagyok, kicsit puffadt nekem is alul, sokat járok wc-re.Nem élem bele magam semmibe, de remélem 2-3 nappal a beágyazódás érezhettem meg. :)
2009. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Húú a hőgörbéhez én nem értek...sajnos

Számomra nem sokat mondana, azt olvastam, hogy terhesség esetén nem esik vissza a hő, de ennyi az össz tudományom

2009. márc. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!