Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 37 a hőm, akkor reménykedhe...

Ha 37 a hőm, akkor reménykedhetem?

Figyelt kérdés
Mi eddig a napokat számoltuk soha nem hőmérőztem. Itt annyiszor olvasok róla, hogy tegnap és ma is megmértem és 37 a hőm. Jövőhét keddre nem várom. Lehet ez már a jel? Tudom elvileg hosszú ideig kell mérni és folyamatosan nézni a változásokat...de nekem általában 36,5 körüli a "normális" és most ennél több:-)
2009. márc. 6. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyiből még nem lehet különösebb következtetést levonni. ráadásul a ciklus második felében baba nélkül is emelkedik a hő.

2009. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magadhoz képest viszonyíts! Nekem nagy ritkán ugrott fel a hőm 37,0re, ált. a max. az 38,8-38,9 volt, és ezzel a hővel lettem babás is!
2009. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos így még semmi jelentősége nincs mivel a normális havi ciklus előtt két héttel megemelkedik a hő és a mensi megjöveteléig így is marad de ha már késik legalább 4-5 napot és a hő fent marad akkor bizakodj mert akkor lehet baba!
2009. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2009. márc. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!