Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellfájdalom/feszülés és a...

A mellfájdalom/feszülés és a 1,5-2 óránkénti pisilés (nem olyan kevés vizelet) kevés ivás mellett lehet a terhességen kívül másnak a tünete is? Például peteérésnek, vagy akárminek?

Figyelt kérdés
Szombaton (23) kezdett el fájni a mellem, 10.-én múlt el a menstruációm és május 9.-én kell megjönnie, max. 1 héttel előtte szokott fájni a mellem.
2011. ápr. 28. 14:59
 1/4 anonim válasza:

Szia,

en is pont igy vagyok. Nekem 3.an mult el es mar 14tol faj a mellem. Ovulaciom pedig elvileg csak 22.en volt. Es 5re nem varom. Nagyon sokat pisilek kb egy hete, a mellem viszont nem egyfolytaban faj, vannak napok, mikor igen (altalaban), de van, amikor nem. 27en viszont nagyon szurkalt a petefeszkem.

En remelem, hogy mas oka nem lehet, de persze ezt nem tudom tutira allitani.

Mikor tesztelsz? En 5en, akkor van a parom szulinapja.

Sok sikert, irj, hogy mizu.

2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok hogy összejöjjön nektek a baba!:) Nekünk sajnos nem jönne a legjobbkor, szóval én csak remélem hogy még nem jön a baba! Védekeztünk is. Én nem bírom már idegekkel és holnap tesztelek!
2011. ápr. 29. 22:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd írd meg Te is hogy mi lett a teszted eredménye!
2011. ápr. 29. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én mai tesztem negatív lett.
2011. ápr. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!